Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Starostlivosť o drevo

Miesto pre otázky ohľadom stavby a jej prevádzky ..

Re: Starostlivosť o drevo

od korytnak12 » Sob 14. Mar 2020 23:43:17

lebo chcem vedieť či je to dobrá lazúra nie? keď s ňou už niečo natieral tak by som rád videl ako to vyzerá po tých dvoch rokoch či to je ešte schopné a vyzerá to, že to ešte niečo vydrží. podľa mňa je to normálne
korytnak12

od mapko » Pon 16. Mar 2020 1:14:36

ja by som sa potreboval poradiť ohľadom dreva v exteriéri aj v interiéri. vnútri máme drevené zábradlie pri schodoch tak by som chcel vedieť čím by ste odporučili ho natrieť a vonku by som niečím potreboval natrieť búdu pre psa ale také čo vydrží keďže tá nie je ničím zakrytá je proste na vetre, na slnku, na daždi
mapko

od sfanto » Pon 16. Mar 2020 11:28:09

ked potrebujes aj do interieru aj exterieru tak to budes potrebovat na kazde inu lazuru. ak teda chces pouzit lazuru, ja by som ju odporucal, minimalne na tu budu lebo to je vonku a kedze ako pises nie je nicim kryta, nie je v ziadnom koterci ani pod pristreskom tak isto lazuru by som dal
sfanto

od mapko » Pon 23. Mar 2020 12:02:42

dobre ale akú? a potrebujem na oboje niečo poradiť a hlavne čo najskôr lebo teraz to počasie je neskutočné, najprv svieti slnko, potom prší, potom sneží, v noci mrzne, minimálne tú búdu potrebujem aspoň tento týždeň natrieť
mapko

od simpson » Uto 24. Mar 2020 16:49:08

Môžem ti to odfotiť keď budem mať niekedy čas ale teraz nie som doma, sme na chate a tu budeme ešte minimálne týždeň, podľa toho ako budú túto situáciu čo nastala riešiť u nás v práci.Zatiaľ ti asi musí stačiť moje slovo, že stále vyzerá dobre
Obrázok užívateľa
simpson

Predchádzajúci

Späť na d.) Prevádzka a údržba stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia