Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Starostlivosť o drevo

Miesto pre otázky ohľadom stavby a jej prevádzky ..

Re: Starostlivosť o drevo

od Rolios » Str 09. Sep 2020 14:52:14

odtien je dobre si vyberat normalne podla vzorkovnika v obchode, lebo tam to vidis ako to vyzera na tom dreve. ale zase zalezi aj od toho na ake drevo to natieras
Obrázok užívateľa
Rolios

od dudko » Pia 11. Sep 2020 23:04:37

Veď práve preto som sa pýtal na odtieň lebo keď somm to aj pozeral tak proste na každom dreve to vyzerá úplne inak :roll:
„Manželstvo je obdobie ľudskej existencie, keď je žena šťastná a muž ženatý.“ :D :D
Obrázok užívateľa
dudko

od Rolios » Uto 15. Sep 2020 0:44:52

zase taky strasny rozdiel v tom nemas. ved zhruba vidis ako to je na tom vzorkovniku, najlepsie teda na nejakom dreve a uz si vies cca predstavit ako to bude vyzerat na tom tvojom, ci je tmavsie bledsie ale napriklad prave tie drevolux lazury zvyraznuju kresbu dreva a celkovo proste ten vzhlad dreva takze sa nemusis bat ze by ti to moc prekrylo aj keby zvolis nejaky tmavsi odtien
Obrázok užívateľa
Rolios

od dudko » Uto 15. Sep 2020 1:13:28

Už som o nich asi počul niekde. Ale nie sú nejaké drahé?
„Manželstvo je obdobie ľudskej existencie, keď je žena šťastná a muž ženatý.“ :D :D
Obrázok užívateľa
dudko

od benrix » Uto 15. Sep 2020 22:38:01

co ma byt drahe? lazura? pozeral si si vobec ceny nejakych? ved to nie je zlato :lol:
Obrázok užívateľa
benrix

od dudko » Uto 15. Sep 2020 22:58:17

Nie ešte som to neštudoval. Ale ide mi skôr o to, že proste s tým máš natrieť väčšiu plochu a vtedy to už nie je taká sranda ani s tou cenou
Obrázok užívateľa
dudko

od Rolios » Str 16. Sep 2020 9:12:41

nie vobec, par eur, akoze uz neviem presne tu cenu ale nebolo tak vela a na kazdej tej plechovici mas aj napisane, ze na aku plochu by ti mala vystacit. ja ti to odfotim ak to este najdem :) sa mi zda, ze mi nieco zostalo este ale musim to pohladat. lebo to som kupil taku lazuru vtedy aby vydrzala aj par rokov nech nemam starosti
Obrázok užívateľa
Rolios

Predchádzajúci

Späť na d.) Prevádzka a údržba stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia