Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od Mirgo2455 » Pia 14. Sep 2018 7:59:06

Simpson presne ale čo ty vieš, možno na Slovensku sú nejaký taký blázni :lol: :lol: Takže predpokladám že od nich aj máte všetky dvere, čo?? Cenovo sa ako u nich pohybujú?
Mirgo2455

od kolminusa » Pon 17. Sep 2018 9:40:06

@domidomika tak ty si takyto bojko? :lol: :lol: tu sa nemusis bat, ze by ta niekto vyhresil ;) tu diskutuju len zlaty ludia ;) :) co sa tyka tej firmy, tak nieco mi ten nazov hovori ale nie je to len ceska firma? nepredavaju dvere len tam? ci maju uz aj na Slovensku pobocky? lebo stale ju registrujem ako cesku firmu a preto si ma tak trochu zaskocila tou informaciou, ze mas od nich dvere :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
kolminusa

od irca36 » Štv 20. Sep 2018 11:00:16

ahojte, ahojte :) ;) mate niekto doma biele interierove dvere?? nieco taketo? (vid. fotky). ak ano, tak by som chcela od vas zistit aka je udrzba bielych dveri a ci vam po case nezozltli. za odpovede vopred dakujem ;) :)
Prílohy
2018-09-20_105903.png
2018-09-20_105916.png
2018-09-20_105934.png
Obrázok užívateľa
irca36

od domidomika » Pon 24. Sep 2018 15:17:36

@mino36 nezlakla som sa ale taktiez som nemala cas a nebola som tu uz dlhsiu dobu:/:/ a ty si bol kde v zahranici? na dovolenke alebo nejakej pracovnej ceste? prezrad:) fotky ti sem pridam zajta alebo pozajtra, bude ti to stacit? lebo dnes som strasne rozlietana a nic nestiham, ako kazdy pondelok:/:(
@kolminusa ale to nie som, teda aspon si to o sebe nemyslim! ale tak radsej sa spytam ako spravit nieco zle:/ ano, je pravda, ze v cesku maju viacej pobociek ale uz maju pobocky aj na slovensku. a centralu maju v cesku, takze dobre si napisala! no nemusis sa bat, ze by bol problem ich dvere kupit na Slovensku, kedze maju po celej SR 30 predajni:)
domidomika

od mino36 » Uto 02. Okt 2018 13:19:41

Domidomika bol to taky mix, aj sluzobna cesta aj dovolenka :) 8-) Vies ako sa hovori, zabil som dve muchy jednou ranou :lol: :lol: Jasne, ze mi to bude stacit, len na mna znovu nezabudni a pridaj mi ich sem! :)
Obrázok užívateľa
mino36

od darhhia » Str 03. Okt 2018 10:43:29

Irca36 sice ich este nemam ale ked sa nam podari uspesne prerobit nas domcek tak isto si chcem kupit taketo biele dvere. Velmi sa mi pacia ;) A co som sa znamych pytala, ktory maju tiez biele tak hovorili, ze udrzba nie je komplikovana. Staci ich utierat od prachu a ked sa nahodou uspinia. Ze zalezi aj od materialu ale oni vacsinou maju od Sapeli dvere a o tych mi hovorili, ze su dobre a kvalitne. Neviem, nebehala som este po dverovych studiach ale potom ked toho viacej pozistujem, tak ti dam vediet alebo naopak ty mi mozes dat vediet, kedze to budes asi skor riesit ako ja :) :)
Obrázok užívateľa
darhhia

od jarifa » Uto 09. Okt 2018 10:12:16

irca36 píše:ahojte, ahojte :) ;) mate niekto doma biele interierove dvere?? nieco taketo? (vid. fotky). ak ano, tak by som chcela od vas zistit aka je udrzba bielych dveri a ci vam po case nezozltli. za odpovede vopred dakujem ;) :)

my mame v celom dome biele dvere (vacsinou plne a asi dvoje take aj trochu so sklom), kedze ine som nechcela ani vidiet! :D zboznujem bielu farbu a ukecala som muza, aby sme si tam take dali a podarilo sa mi to ;) zatial netusim aka je udrzba, kedze v dome este nebyvame ale pevne verim, ze to bude v pohode. co mi kamosky hovorili, tak ziadna sa na biele dvere nestazuje. akurat to, ze ich musis castejsie cistit lebo je na nich vsetko vidno. z kade rozmyslas, ze budes brat?
jarifa

od brankle » Str 10. Okt 2018 21:00:12

Biele su sice pekne ale nechcelo by sa mi ich neustale umyvat aby boli stale ciste :) :) Radsej nejake pekne v odtieni nejakeho dekoru ;)
brankle

od irca36 » Str 17. Okt 2018 15:59:42

darhhia ved aj tieto su od nich, kedze u nich som si ich vyhliadla ;) :) tak tvoji znami tvrdia, ze je to dobra a seriozna firma? to rada pocujem, lebo nevedela som o nich doposial nic. mohla by si sa ich este prosim spytat, ze kolko trva vyroba a ze ci oni osobne chodia aj montovat ich dvere?

jarifa tak potom po case mi napis, ci je to take zle alebo sa to da v pohode zvladat :) rozmyslam, ze zoberiem z tej firmy, ktoru tu spomenula darhhia. ty mas od koho?
Obrázok užívateľa
irca36

od telemaniak » Pon 22. Okt 2018 9:51:37

brankle píše:Biele su sice pekne ale nechcelo by sa mi ich neustale umyvat aby boli stale ciste :) :) Radsej nejake pekne v odtieni nejakeho dekoru ;)

a čo by si ich musel umývať ty? my máme biele dvere ale čistenie je v réžií mojej manželky, ktorá také dvere chcela a preto bola hneď dohoda, že si ich ona bude umývať a tak aj je :lol: :lol: ešte ani raz som ich neumýval ale zase je pravda, že sú až tak často neni špinavé. nie je to vôbec zlé! treba len správny materiál zvoliť a potom to je pohodička :) :) :D
telemaniak

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť