Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od vaio » Pia 02. Nov 2018 10:31:41

irca36 tie druhe, ktorych fotku si sem pridala mame aj my doma ;) neviem, v ktorej firme si ich ty nasla ale my sme ich kupovali v Bratislave u Sapeli. mojej zene sa velmi zapacili a ked som sa aj viacerych ludi spytal tak mi povedali, ze oni su dobra firma. takze sme ani nevahali a hned objednavali. ved my ich uz mame dlhsie obdobie a stale su ako nove :)
Obrázok užívateľa
vaio

od darhhia » Str 07. Nov 2018 13:04:26

Irca36 ano? Tak to som nemala z kade vediet, ze su od nich. Lebo tie biele dvere su vsetky na jedno kopyto a z fotky nie je vidiet, ze su od nich. No dobre vediet :) Ano oni mi len pochvalovali tuto firmu. Tieto ostatne veci sa ich este spytam alebo ti to skusim pozriet na ich stranke, mozno sa to tam docitam :) Alebo ich skus priamo ty kontaktovat. Myslim, ze nebudu mat problem ti odpovedat na tvoje otazky ;)
Obrázok užívateľa
darhhia

od stavbar97 » Pon 12. Nov 2018 19:43:20

poradíte aj mne pls dobrého výrobcu alebo predajcu dverí v okolí Hlohovca? vďaka, veľmi mi to pomôže, keďže už len dvere potrebujeme a môžme sa pomaly sťahovať 8-)
stavbar97

od martulina » Uto 13. Nov 2018 13:13:30

stavbar97 píše:poradíte aj mne pls dobrého výrobcu alebo predajcu dverí v okolí Hlohovca? vďaka, veľmi mi to pomôže, keďže už len dvere potrebujeme a môžme sa pomaly sťahovať 8-)

"dobry vyrobca" - to je diskutabilny pojem. potrebujes dvere na mieru alebo mas typizovane otvory na dvere? aku mas predstavu interierovych dveri? v okoli Hlohovca ti sice neviem poradit nikoho ale viem ti poradit v Bratislave jedneho velmi dobreho predajcu a aj vyrobcu roznych a hlavne kvalitnych dveri. nevadilo by ti, ze by to bolo trochu dalej?
Obrázok užívateľa
martulina

od stavbar97 » Štv 06. Dec 2018 15:35:25

nie na mieru Martina, klasické dvere mi budú vyhovovať. nie som náročný ale zase na kvalite si potrpím! vieš, zháňam dvere, ktoré mi vydržia minimálne 20 a viac rokov, takže nie také poľské papierové, tie v žiadnom prípade nechcem! pokiaľ by tam mali ozaj kvalitu za fajn cenu, tak by mi nevadila ani tá cesta. aké tam majú dvere? a robia potom aj dovoz alebo by som si ich tam musel ísť zobrať? čo je to vlastne za firmu? daj názov, možno aj budem poznať 8-)
stavbar97

od irca36 » Uto 11. Dec 2018 11:01:03

vaio uz som na predchadzajucej strane pisala, ze su znacky Sapeli, takze v podstate od toho vyrobcu, co mate aj vy. to je super, ze ste sa tu viaceri nazbierali, aspon viem, ze je to fajn firma a ze sa nemusim bat od nich objednat. vy mate uplne presne take iste ako som sem pridala??

darhhia uz som ich kontaktovala. nemusim mi uz nic zistovat.
Obrázok užívateľa
irca36

od darhhia » Str 02. Jan 2019 13:05:43

irca36 ty si sikovna, ked si si uz vsetko pozistovala ;) :) A aj ste si ich od nich objednali alebo este nie?
Obrázok užívateľa
darhhia

od irca36 » Pon 07. Jan 2019 15:22:27

darhhia ked chcem, tak veru viem byt sikovna :lol: :D :D sice mi to dlhsie trvalo pokial som sa dokopala ale ked uz zacalo horiet, tak sme ich rovno aj objednali. ved aj tak este do konca februara budeme cakat na ich dodanie. ale aspon ze uz nemusim behat a hladat. nakoniec to vsetko dobre dopadlo a myslim, ze sme dobre vybrali. som zvedava, ako nam este zapadnu do bytiku. no velmi sa mi v predajni pacili viacere ich dvere ;)
Obrázok užívateľa
irca36

od špeko » Uto 08. Jan 2019 10:48:55

@irca36 aj ste vyuzili tu ich first minute akciu??...
Najlepsi den na odpustanie je vcerajsok.
Obrázok užívateľa
špeko

od irca36 » Štv 10. Jan 2019 10:56:17

speko presne tu sme vychytali, ako si vedel? :) :D videl si to na ich facebooku, ze taku akciu ponukaju alebo ste aj vy nejake dvere objednavali?
Obrázok užívateľa
irca36

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia