Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od vaio » Pia 02. Nov 2018 10:31:41

irca36 tie druhe, ktorych fotku si sem pridala mame aj my doma ;) neviem, v ktorej firme si ich ty nasla ale my sme ich kupovali v Bratislave u Sapeli. mojej zene sa velmi zapacili a ked som sa aj viacerych ludi spytal tak mi povedali, ze oni su dobra firma. takze sme ani nevahali a hned objednavali. ved my ich uz mame dlhsie obdobie a stale su ako nove :)
Obrázok užívateľa
vaio

od darhhia » Str 07. Nov 2018 13:04:26

Irca36 ano? Tak to som nemala z kade vediet, ze su od nich. Lebo tie biele dvere su vsetky na jedno kopyto a z fotky nie je vidiet, ze su od nich. No dobre vediet :) Ano oni mi len pochvalovali tuto firmu. Tieto ostatne veci sa ich este spytam alebo ti to skusim pozriet na ich stranke, mozno sa to tam docitam :) Alebo ich skus priamo ty kontaktovat. Myslim, ze nebudu mat problem ti odpovedat na tvoje otazky ;)
Obrázok užívateľa
darhhia

od stavbar97 » Pon 12. Nov 2018 19:43:20

poradíte aj mne pls dobrého výrobcu alebo predajcu dverí v okolí Hlohovca? vďaka, veľmi mi to pomôže, keďže už len dvere potrebujeme a môžme sa pomaly sťahovať 8-)
stavbar97

od martulina » Uto 13. Nov 2018 13:13:30

stavbar97 píše:poradíte aj mne pls dobrého výrobcu alebo predajcu dverí v okolí Hlohovca? vďaka, veľmi mi to pomôže, keďže už len dvere potrebujeme a môžme sa pomaly sťahovať 8-)

"dobry vyrobca" - to je diskutabilny pojem. potrebujes dvere na mieru alebo mas typizovane otvory na dvere? aku mas predstavu interierovych dveri? v okoli Hlohovca ti sice neviem poradit nikoho ale viem ti poradit v Bratislave jedneho velmi dobreho predajcu a aj vyrobcu roznych a hlavne kvalitnych dveri. nevadilo by ti, ze by to bolo trochu dalej?
Obrázok užívateľa
martulina

Predchádzajúci

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť