Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od vjt000 » Pia 11. Jan 2019 13:41:38

irca a to bola aka akcia? este plati? kolko si mala percent a ktore dvere do toho spadali? teraz akurat ideme zhanat interierove dvere do celeho domu a o nich som pocul len same dobre veci, tak ich chceme ist kuknut. rad by som si ale dopredu pozistoval nejake infosky, aby som bol uz pripraveny. viem, ze oni maju drahsie dvere, to mi nevadi ale kde ich vyrabaju? akeho su povodu?
Obrázok užívateľa
vjt000

od irca36 » Str 16. Jan 2019 14:13:30

vjt000 ano plati este do 31.12019. a je to akcia taka, ze ak od nich v termine od 1.12. do 31.1. objednas komplet dvere + zarubne tak ziskas od nich 10% zlavu. avsak su tam aj nejake podmienky, ako:
- mozes vyuzit i s akciou 210 cm za cenu 197 cm a bezfalc zadarmo (mozes to skombinovat a budes mat vacsiu zlavu)
- no nevztahuje sa to na kategoriu Praktit, doplnky, priplatky, dopravu a montaz
- pri nakupe dveri SAPGLASS plati zlava iba na zarubnu
- a pri nakupe vstupnych dveri s kovovou zarubnou plati zlava iba na dvere
no aj tak nam zlava velmi pomohlo a potesila nas ;) :)
Obrázok užívateľa
irca36

od špeko » Štv 17. Jan 2019 11:27:07

@irca36 nie my sme neobjednavali, kedze uz vsetky dvere v dome mame...my sme ich riesili minuly rok s nimi..ale videl som obrazok na ich fb stranke, kedze ich mam lajknutych a preto ma to napadlo sa ta spytat...
Najlepsi den na odpustanie je vcerajsok.
Obrázok užívateľa
špeko

Predchádzajúci

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia