Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od klejro » Pia 22. Feb 2019 9:01:57

ketelka čo mám ja s nimi skúsenosť, tak to záleží od dohody s nimi... nemajú presne stanovené, že pokiaľ niekto zoberie 4 dvere, dostane takú zľavu a podobne... to tak vôbec u nich nefunguje!... a keď majú nejaké výrazné zľavy, tak to majú na stránke alebo na FB napísané... takže aj to treba sledovať, pokiaľ chceš mať u nich lepšiu cenu...
klejro

od ado180 » Str 06. Mar 2019 10:00:01

servuste 8-) smiem sa spytat na skusenosti s bezfalcovymi dverami?
ado180

od Trombolat12 » Pia 08. Mar 2019 9:22:10

Čo by si konkrétne chcel vedieť Ado? My v dome máme bezfalcové a je to super. Perfektne vyzerajú 8-) :Up: Takže naše skúsenosti sú veľmi dobré. Nič zlé nemôžem napísať!
„Najnepochopiteľnejšie na našom vesmíre je to, že je pochopiteľný.“ — Albert Einstein
Obrázok užívateľa
Trombolat12

od stanilka » Štv 21. Mar 2019 8:36:09

My sme sa pred tyzdnom momentalne tiez pustili do prerabky starsieho domu. Sice este len burame ale uz si pomaly zistujem, ktore firmy su dobre, kolko im trva vyroba napriklad dveri, zaluzi, okien, atd. Ved viete, chlapi pracuju, tak ja mozem surfovat po internete ked maju navarene :D :lol: A preto by som tiez prijala akekolvek rady od skusenejsich. A tiez ma zaujimaju tie bezfalcove. Kolko tie vychadzaju? A ponuka ich uz kazda firma, ci iba niektore?
stanilka

od fejton » Str 27. Mar 2019 13:01:42

Zdar Stanilka! Co sa tyka doby dodania, tak pri kazdom musis pocitat okolo tych 6-8 tyzdnov. Vacsinou uz tak maju firmy dobu dodania. Bezfalcove dvere su novinka a neviem, ci ich ponukaju uplne vsetky firmy. No zopar sa ich isto najde! Popozeraj cez google a daj si vypracovat cenove ponuky. Vsade chces bezfalcove?
Obrázok užívateľa
fejton

od mojoho » Uto 09. Apr 2019 8:02:26

Mne osobne sa teraz najviac pacia tie bezfalcove dvere 8-) :) Dali sme si ich aj do domu a su uzasne. Mate taky isty nazor? Alebo sa tu najde aj niekto taky, ktoremu sa taky typ dveri nepaci?
Obrázok užívateľa
mojoho

od stanilka » Str 17. Apr 2019 10:43:33

Aj som si myslela fejton, no dakujem ti za odpoved, aspon viem na 100% :) Chcela by som vsade bezfalcove, kedze sa mi velmi pacia a nebudem predsa do dvoch izieb davat kvalitne a na dalsie dve bezfalcove, ved ako by to vyzeralo? No hrozne! Uz ked sme sa do tej prerabky pustili, tak chcem aby to na konci vyzeralo perfektne a sme ochotny do toho naliat aj viacej penazi, kedze si to mozme dovolit a uz v tom dome budeme nastalo, uz sa nikde nebudeme stahovat! Vies teda poradit nejake konkretne firmy, ktore ponukaju bezfalcove?
stanilka

od erwiana » Uto 23. Apr 2019 9:36:00

mojoho píše:Mne osobne sa teraz najviac pacia tie bezfalcove dvere 8-) :) Dali sme si ich aj do domu a su uzasne. Mate taky isty nazor? Alebo sa tu najde aj niekto taky, ktoremu sa taky typ dveri nepaci?

ahojky ;) :)

budem s tebou len suhlasit. aj mne sa velmi tieto dvere pacia. este ich sice v domceku nemame, kedze este len staviame ale ked raz bude postaveny, tak isto take dame. a preto by si mi mohla napisat v ktorej firme ste si ich dali vyrobit a co vas cca stali?

za odpoved dakujem ;) :)
erwiana

od mojoho » Uto 14. Máj 2019 10:11:09

Som rad erwiana 8-) No mohol by som ti napisat, nerobi mi to problem. My sme obehali viacej predajni, pokial sme vybrali. No najviac sa nam dvere pacili v Sapeli. Aj celkovo ich pristup bol najlepsi. Bolo vidno, ze im na zakaznikoch zalezi. V inych predajniach sa pomaly za nami ani neobzreli, tak sme odisli aj my. Isto chces vediet aj cenu? Lebo dost vela sme za ne platili.
Obrázok užívateľa
mojoho

Predchádzajúci

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia