Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od yano » Pia 07. Sep 2018 12:54:54

Teraz ako to všetko čítam, tak vlastne my nad tým spôsobom montáže ani uvažovať nemusíme, keď jestvuje firma, ktorá to vie všetko spraviť si na komplet sama, že urobia montáž akoby na kľúč.
Aj keď je pravda, že ma to fakt zaujímalo jak sa to ukotvuje k tomu povrchu tak som rád, že som sa to dozvedel :lol:
yano

od dufi » Pia 07. Sep 2018 15:51:52

yano píše:Teraz ako to všetko čítam, tak vlastne my nad tým spôsobom montáže ani uvažovať nemusíme, keď jestvuje firma, ktorá to vie všetko spraviť si na komplet sama, že urobia montáž akoby na kľúč.
Aj keď je pravda, že ma to fakt zaujímalo jak sa to ukotvuje k tomu povrchu tak som rád, že som sa to dozvedel :lol:

v konečnom dôsledku nie, len myslím si aj ja, že človek je aj taký pokojnejší, keď má o tom trochu predstavu, že čo ako by malo byť, aby to bolo dobré aby nenastal nejaký problém, ale aby všetko bolo tak ako si predstavujeme, no nie?
dufi

od daffko » Pon 10. Sep 2018 9:24:16

mozno aj firma, by cloveka oboznamila s tym, ze jak sa to vsetko robi v ramci nejakej informovanosti, ak by sa opytal napriklad, tak nevidim dovod preco by to nevysvetlili aj oni, predsa vedia o tom o nieco viac, ked s tym prichadzaju dennodenne do kontaktu 8-) a montaz tiez casto si myslim, ze robia, cize vedia secko co treba :P
Obrázok užívateľa
daffko

od benrix » Pon 10. Sep 2018 12:41:17

to radsej by som nemal ziadnu terasu, ak by mala byt rozhegana, ved ked nieco uz si davam robit, tak aby to splnalo moje predstavy, nie aby som potom mal nervy v kybli z toho, ze inak to v realite dopadlo ako v mojich predstavach :mrgreen:
Obrázok užívateľa
benrix

od yano » Uto 11. Sep 2018 8:47:44

benrix píše:to radsej by som nemal ziadnu terasu, ak by mala byt rozhegana, ved ked nieco uz si davam robit, tak aby to splnalo moje predstavy, nie aby som potom mal nervy v kybli z toho, ze inak to v realite dopadlo ako v mojich predstavach :mrgreen:

Chápem to a myslím, že v tomto za tebou budeme stáť viacerí, lebo rozheganá terasa, to by sa asi nepáčilo nikomu najmä nie ak sa to dáš peniaze a nie málo, radšej ešte by som si priplatil, len aby to bolo tak ako má byť aby bola pevná, aby sa dalo na nej sedávať, grilovať a normálne fungovať, že ani tá záťaž by jej nejako reálne nevadila, keď by sa nás viacej na nej zišlo :lol:
yano

od Hastan » Uto 11. Sep 2018 12:10:24

teraz neviem či píšete o krytej alebo nekrytej terase.. pri krytej je asi jedno, či by boli dosky nasiakavé alebo nie, no nie? To je potom zbytočné riešiť.
Takáto varianta, o ktorej píšete je cenovo dostupná, keď má také parametre, o ktorých píšete? Také výhody?
:aaaa:
Hastan

od smidrs » Str 12. Sep 2018 15:53:29

Hastan píše:teraz neviem či píšete o krytej alebo nekrytej terase.. pri krytej je asi jedno, či by boli dosky nasiakavé alebo nie, no nie? To je potom zbytočné riešiť.
Takáto varianta, o ktorej píšete je cenovo dostupná, keď má také parametre, o ktorých píšete? Také výhody?

Je to úplne jedno o akú terasu ide. Pri krytej to tiež nie je jedno, lebo nevieš ako kedy bude pršať, môže ti kľudne na ňu našľuhať dážď, keď bude fúkať a čo potom?
Na to je dobré myslieť či je krytá alebo nekrytá, veď to nie je len tak. Keby nebola cenovo dostupná, tak neviem či by som tu zrovna ja k tomu niečo písal, ja si dobre rozmyslím čo kúpim za čo dám peniaze ;)
Obrázok užívateľa
smidrs

od smidrs » Str 12. Sep 2018 15:53:30

Hastan píše:teraz neviem či píšete o krytej alebo nekrytej terase.. pri krytej je asi jedno, či by boli dosky nasiakavé alebo nie, no nie? To je potom zbytočné riešiť.

Je to úplne jedno o akú terasu ide. Pri krytej to tiež nie je jedno, lebo nevieš ako kedy bude pršať, môže ti kľudne na ňu našľuhať dážď, keď bude fúkať a čo potom?
Na to je dobré myslieť či je krytá alebo nekrytá, veď to nie je len tak. Keby nebola cenovo dostupná, tak neviem či by som tu zrovna ja k tomu niečo písal, ja si dobre rozmyslím čo kúpim za čo dám peniaze ;)
Obrázok užívateľa
smidrs

od kalimo » Str 12. Sep 2018 19:12:04

viete s cim som sa stretol u kamarata na terase? so skrabancami, maju na terase stol a stolicky, samozrejme kazdy sa posuva jak chce, deti stolicky tahaju a tak ako mal na zaciatku peknu terasu, tak teraz sami skrabanec, zo zaciatku sa mi velmi pacila ta terasa, dobre to vyzeralo, aj to, ze tam mali jedalensky stol a stolicky, no teraz to nevyzera pekne ani zdaleka a hlavne vyzera akoby to tam uz dlho bolo :roll: myslite, ze to sa da nejakym sposobom dat dokopy? opravit?
Obrázok užívateľa
kalimo

od kuccki » Pia 14. Sep 2018 14:40:16

nestras, to mi ani len nenapadlo, ze so skrabancami moze byt problem :aaaa:
to si neviem ani len predstavit, ze by som dal peniaze za terasu a este aj taketo cosi by na nej mohlo ostat toto nehovor ani zo srandy
kuccki

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť