Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od jarmilo » Pon 17. Sep 2018 9:55:51

skrabance vidiet aj na dreve, aj na nekvalitnom drevoplaste, videl som to na vlastne oci, preto napriklad este nad terasou som ani nerozmyslal, lebo neviem co by som na nu dal, zatial riesime veci dnuka, co su neodkladne, ale myslienky mi obcas uz zabludia aj na terasu, len uz teraz viem, ze to bude pre mna trapenim, lebo nebudem vediet co a jak :cry:
jarmilo

od kalimo » Pon 17. Sep 2018 14:25:57

nechcem strasit, len videl som to jak to je a nechcel by som to zazit po pravde, lebo je to fakt, ze clovek da za nieco peniaze a potom ked sa skrabance objavia tak to moze clovek aj osediviet z toho :cry:
a to na zaciatku musim povedat, ze moc som mu ju zavidel, teraz ho skor lutujem :?
Obrázok užívateľa
kalimo

od kariho » Str 19. Sep 2018 8:00:18

ani sa ti necudujem, ze ti myslienky aj tym smerom zabludia, predsa je to sucast domu, domova, cize skor ci neskor na to pride a cim skor si urobis v tom akoby jasno, tak tym lepsie pre teba, ze ked na to pride, uz nebudes musiet tolko casu tomu venovat alebo co chapes ;) ale aj toto, co ste pisali su veci, ktore hovoria o kvalite toho materialu :roll:
kariho

od jarmilo » Štv 20. Sep 2018 12:24:20

kariho píše:ani sa ti necudujem, ze ti myslienky aj tym smerom zabludia, predsa je to sucast domu, domova, cize skor ci neskor na to pride a cim skor si urobis v tom akoby jasno, tak tym lepsie pre teba, ze ked na to pride, uz nebudes musiet tolko casu tomu venovat alebo co chapes ;) ale aj toto, co ste pisali su veci, ktore hovoria o kvalite toho materialu :roll:

presne, preto na to myslim, uz teraz, aby potom som to mal jednoduchsie aspon predstavu nejaku aby som mal aj o vizualnej stranke toho, aj o praktickej aj o cenovej aspon pribliznej lebo uz som tak prepocitaval, ze do coho kolko asi penazi budeme ochotni investovat a podobne zalezitosti 8-)
cize pri vyssej kvalite sa s niecim takymto nestretnem??
jarmilo

od bakso » Štv 20. Sep 2018 18:15:13

daffko píše:ak mas dost odvahy a trufas si tak myslim, ze mozes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: len potom aby si neronil krokodilie slzy, lebo mne sa to nezda ako vhodne riesenie, ked citam co pisali, ked maju skusenost s drevoplastom, tak asi vedie o com pisu, to ti nenapadlo???

Nie nie, nie som z tých trúfalých v tomto smere. Preto sa pýtam, aby som si bol istejší. Napadlo mi to preto som sa pýtal, lebo nechcem aby terasa bola nejako rozheganá, že nestabilná, predsa terasa by mala byť pevná, spoľahlivá nie nejaká pohyblivá, že by si človek mohol na nej nejako ubližiť :aaaa:
Obrázok užívateľa
bakso

od spolko » Pia 21. Sep 2018 7:06:13

ublížiť možno ani nie, zase myslím, že až taká rozheganá by nebola, len bolo by to nepríjemné chodiť po nej, grilovať na nej alebo nejakú činnosť vykonávať, lebo by to hegalo a vydávalo k tomu aj rôzne zvuky a to za to nestojí, keď už som ochotný zaplatiť si za kvalitnú terasu, tak si zaplatím aj za odbornú montáž, nech to stojí čo to stojí, no nie??
spolko

od yano » Pia 21. Sep 2018 10:21:37

Možno by bolo na mieste keby sa ozval niekto kto má skúsenosť a popísal by svoju skúsenosť aj so samotnou montážou, či automaticky uvažoval tým smerom, že si to dá urobiť niekomu od fachu, z odboru alebo či najskôr aj inak špekuloval, to by ma celkom aj zaujímalo, rád by som si čosi také prečítal 8-)
yano

od dufi » Ned 23. Sep 2018 6:24:14

yano píše:Možno by bolo na mieste keby sa ozval niekto kto má skúsenosť a popísal by svoju skúsenosť aj so samotnou montážou, či automaticky uvažoval tým smerom, že si to dá urobiť niekomu od fachu, z odboru alebo či najskôr aj inak špekuloval, to by ma celkom aj zaujímalo, rád by som si čosi také prečítal 8-)

o montáži Timbermaxu som tu písal aj ja čoto, akým štýlom je to potrebné, na aký podklad by tie dosky mali ísť, keď idú na terasu a podobne veci, je jasné, že ako prvá vec ti napadne, že si to urobíš sám, ale treba sa nad tým zamyslieť či to stojí za to ísť do takého rizika, že to nebude dobre urobené. Potom už začneš sa na to pozerať inak a budeš to vidieť aj z iného uhla.
Len je fajn sa nad tým logicky zamyslieť, že prečo uvažujem tak alebo zas onak ;)
dufi

od jarmilo » Uto 25. Sep 2018 18:41:37

dufi na tomto, co pises neni mozne, ze by bolo vidiet nejake tie skrabance, o ktorych sa tu pisalo??
jarmilo

od dufi » Str 26. Sep 2018 8:54:30

na týchto doskách nie, majú takú ochrannú vrstvu, nie je možné aby mali po sebe nejaké ryhy alebo škrabance, všetko je to o kvalite dosiek. Ako tu už viackrát zaznelo. Ryhy môžu vzniknúť, keď sa po doskách ťaha napríklad stolička, stôl a tak, ale všetko to závisí od toho povrchu dosiek, či je možné ich poškriabať alebo nie.
dufi

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 hosť