Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od jarinovky » Pia 19. Okt 2018 12:34:14

Difus kovane uz davno nie su v mode, kedysi si pamatam aj ja, ze to ficalo, ze to bolo moderne, ale teraz uz nie. Mas ten plot vyrieseny tak, ze je uplne plny, vyplneny tymi doskami?
V akom odtieni mas tie dosky?
jarinovky

od besso » Pon 22. Okt 2018 12:40:33

nepochopil som celkom o akých doskách sa to rozprávate, z čoho sú? myslím celkovo materiál keď ste písali o tom, že nie len na terasu ale napríklad aj na plot??
besso

od difus » Pon 22. Okt 2018 16:53:40

tak tu predstavu s kovanim som mal uz davno, nad tym som premyslal uz pred nejakymi rokmi, len vtedy u nas doma tato otazka este nebola tak aktualna, preto som potom ked to prislo prehodnotil svoje moznosti a hlavne aj "trendy" dnesnej doby 8-)
plny plny, tak sme to chceli, aby to ukazalo fajn, odtien aky mame? tak to bola inak dilema, lebo sme sa nevedeli dohodnut, kedze tych odtienov je na moj vkus celkom dost, vybrali sme dva, ja jeden, jeden zena, ale napokon aj tak moj vyber zvitazil ;-) odtien meranti :Up:
o akych doskach? pisal som to nad tebou ako sa volaju, su to drevoplastove dosky, ktore na pohlad vyzeraju uplne ako drevo 8-)
staviam sam a rad
difus

od milanko435 » Str 24. Okt 2018 8:55:02

difus tak si sa cítil na koni, keď tvoj výber to vyhral, hej? :mrgreen:
v týchto veciach je lepšie rozhodovať spolu, to som sa presvedčil už aj ja sám :mrgreen:
milanko435

od benrix » Štv 25. Okt 2018 8:29:36

milanko hej lebo rozhodnes a potom si to zliznes, ak to nebude podla predstav pani, co? :mrgreen:
ked dom je spolocna vec, aspon teda u nas, tak sa snazime k tomu aj tak pristupovat, aj v rozhodovani, ked nieco chceme zmenit, kupit a tiez aj co sa tyka nejakej tej udrzby a starostlivosti okolo domu, predsa klud doma v rodine nadovsetko :egmh:
Obrázok užívateľa
benrix

od yano » Štv 25. Okt 2018 9:20:30

Besso drevoplast je podľa mňa taký materiál, ktorý bez akýchkoľvek problémov môže byť ako povrch na rôznych častiach, či už by šlo o terasu, o balkón, o plot, o obklad alebo o čokoľvek iné. Aj keď samozrejme, že dôležitá je jeho kvalita, aby zvládol ten nápor počasia a celkovo aj užívanie ;)
yano

od difus » Pia 26. Okt 2018 8:46:41

milanko435 píše:difus tak si sa cítil na koni, keď tvoj výber to vyhral, hej? :mrgreen:
v týchto veciach je lepšie rozhodovať spolu, to som sa presvedčil už aj ja sám :mrgreen:

vies co nebolo to take, ze na koni ako si to nazval, hlavne som bol rad, ze sme vybrali, ze sme sa rozhodli a napokon zhodli, to koho to bola prva volba je v konecnom dosledku, ale ze uplne jedno aspon u mna, aj keby zena chcela moc ten druhy odtien tak by som ustupil, hlavne nech je pokoj v rodinke :lol:
staviam sam a rad
difus

od beomio » Pia 26. Okt 2018 10:39:31

yano píše:Besso drevoplast je podľa mňa taký materiál, ktorý bez akýchkoľvek problémov môže byť ako povrch na rôznych častiach, či už by šlo o terasu, o balkón, o plot, o obklad alebo o čokoľvek iné. Aj keď samozrejme, že dôležitá je jeho kvalita, aby zvládol ten nápor počasia a celkovo aj užívanie ;)

len podla toho, co som si zistoval je velmi dolezite to aby bol spravne namontovany, ukotveny, alebo akoby som to mal napisat, aby drzal tak ako mal aby tam nevznikala zbytocne nejaka vola a aby dosky neboli zachvilu nejako rozhegane!
beomio

od jarinovky » Pon 29. Okt 2018 12:25:56

difus píše:tak tu predstavu s kovanim som mal uz davno, nad tym som premyslal uz pred nejakymi rokmi, len vtedy u nas doma tato otazka este nebola tak aktualna, preto som potom ked to prislo prehodnotil svoje moznosti a hlavne aj "trendy" dnesnej doby 8-)
plny plny, tak sme to chceli, aby to ukazalo fajn, odtien aky mame? tak to bola inak dilema, lebo sme sa nevedeli dohodnut, kedze tych odtienov je na moj vkus celkom dost, vybrali sme dva, ja jeden, jeden zena, ale napokon aj tak moj vyber zvitazil ;-) odtien meranti :Up:
o akych doskach? pisal som to nad tebou ako sa volaju, su to drevoplastove dosky, ktore na pohlad vyzeraju uplne ako drevo 8-)

Myslim, ze si urobil dobre, ze si si to prehodnotil, ze si do toho nesiel, ze si si najskor aktualne trendy zvazil :lol:
Toto ti verim, ze to bola dilema, myslis si, ze uz ked vyberies material, styl a vsetko okolo toho, ze uz je vybavene a potom pride na rad farba, odtien a je to tam, dalsie rozmyslacky, co?
jarinovky

od p.a.t. » Str 31. Okt 2018 9:27:23

yano píše:Besso drevoplast je podľa mňa taký materiál, ktorý bez akýchkoľvek problémov môže byť ako povrch na rôznych častiach, či už by šlo o terasu, o balkón, o plot, o obklad alebo o čokoľvek iné. Aj keď samozrejme, že dôležitá je jeho kvalita, aby zvládol ten nápor počasia a celkovo aj užívanie ;)

ano len aby slo o kvalitny drevoplasti, Timbermax ten by som nemal problem dat aj ako obklad, aj na plot, ale si vezmi nejaky lacny drevoplast, co kupis niekde vo velkom obchode za par supov a das to aj na dom, aj na terasu aj neviem kde vsade a za rok, uz je vyblednuty, popraskany a mozes to menit, myslim, ze to je akurat tak na nervy :| preto nad tou kvalitou sa treba v prvom rade zamysliet!
Obrázok užívateľa
p.a.t.

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť