Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od beomio » Pon 05. Nov 2018 8:51:43

jarinovky, ale to su veci, ktore su tomu prirodzene nie?
ze aj nad tym by mal clovek rozmyslat, ked chce to rozhodnutie urobit :shock:
beomio

od veteran » Pon 05. Nov 2018 13:43:30

čaute. nemám prečítané všetko. ale pár komentov, čo som si prečítal, tak som zhodnotil, že sa bavíte o veciach, ktoré aj mňa čakajú. no neviem či to nebude dobré nechať až na jar. pre mňa je prioritou momentálne terasa, tento rok som myslel, že už ju dáme do poriadku, ale ešte v dome bola nejaká robota a na toto nevyšiel čas. zaujímalo by ma ako sa pohybujú ceny terasy pri takomto prevedení, keby som chcel drevoplast :shock:
veteran

od difus » Str 07. Nov 2018 9:31:15

veteran píše:čaute. nemám prečítané všetko. ale pár komentov, čo som si prečítal, tak som zhodnotil, že sa bavíte o veciach, ktoré aj mňa čakajú. no neviem či to nebude dobré nechať až na jar. pre mňa je prioritou momentálne terasa, tento rok som myslel, že už ju dáme do poriadku, ale ešte v dome bola nejaká robota a na toto nevyšiel čas. zaujímalo by ma ako sa pohybujú ceny terasy pri takomto prevedení, keby som chcel drevoplast :shock:

vies od coho zavisi cena? aj od toho, kde budes ten drevoplast kupovat, ale najma od toho aky drevoplast to bude, myslim z pohladu kvality 8-)
staviam sam a rad
difus

od yano » Str 07. Nov 2018 10:43:23

p.a.t. píše:ano len aby slo o kvalitny drevoplasti, Timbermax ten by som nemal problem dat aj ako obklad, aj na plot, ale si vezmi nejaky lacny drevoplast, co kupis niekde vo velkom obchode za par supov a das to aj na dom, aj na terasu aj neviem kde vsade a za rok, uz je vyblednuty, popraskany a mozes to menit, myslim, ze to je akurat tak na nervy :| preto nad tou kvalitou sa treba v prvom rade zamysliet!

Vedomý som si toho, že kvalita by mala byť na prvom mieste. Preto som to aj napísal a myslím, že by bolo fajn, keby si z toho aj iní niečo vzali ak si toto budú čítať, lebo mnohí ľudia hodia rukou, že čo ma po kvalite, radšej kúpim to, čo je za lepšiu cenu a potom len nadávajú :aaaa:
yano

od benrix » Štv 08. Nov 2018 9:49:41

dosky drevoplastove v nejakom hobby obchode v nejakom velkoobchode sa daju za par korun kupit, ale neviem ci si cital, davnejsie som pisal o tom, ze napriklad ja osobne by som nesetril na tomto, lebo kupis dosky a co potom s nimi? budes si ich sam montovat? ako? aka bude kvalita tych dosiek? znesu zmeny pocasia? mrazy?
Obrázok užívateľa
benrix

od veteran » Pon 12. Nov 2018 9:54:26

benrix presne toto sú otázky, ktoré sa mi vynárajú. ktorých sa desím, že ako to bude. aby to bolo dobré. aby to znieslo všetko počasie, aby po zime som nebol v šoku, že budú popraskané alebo čo. lebo to by ma mrzelo, keď už dám peniaze do toho.
veteran

od kalimo » Str 14. Nov 2018 9:49:42

veteran píše:benrix presne toto sú otázky, ktoré sa mi vynárajú. ktorých sa desím, že ako to bude. aby to bolo dobré. aby to znieslo všetko počasie, aby po zime som nebol v šoku, že budú popraskané alebo čo. lebo to by ma mrzelo, keď už dám peniaze do toho.

neviem ci si cital vsetko, co tu zaznelo, ale vela vraj zalezi od kvality, tiez som sa pozeral, ze co a jak, lebo som u kamarata videl, ze ma skrabance na terase a teda vabne to nevyzeralo, by ma mrzelo keby som dal peniaze a nie male za nieco a potom by to takto vyzeralo, ze by kazde pohnutie stolicky zanechalo na doskach nejaku stopu, ale je dost mozne, ze tie jeho dosky moc kvalite teda nedali
Obrázok užívateľa
kalimo

od yano » Str 14. Nov 2018 12:22:33

veteran píše:benrix presne toto sú otázky, ktoré sa mi vynárajú. ktorých sa desím, že ako to bude. aby to bolo dobré. aby to znieslo všetko počasie, aby po zime som nebol v šoku, že budú popraskané alebo čo. lebo to by ma mrzelo, keď už dám peniaze do toho.

Pozri na jednej strane máš aj záruku, to znamená, že aj keby si mal takýto problém s doskami z nejakého marketu, tak ich môžeš reklamovať, len to či s tým pochodíš niekde je už zase na inú debatu a je otázne :?
yano

od jarinovky » Štv 15. Nov 2018 10:48:47

beomio píše:jarinovky, ale to su veci, ktore su tomu prirodzene nie?
ze aj nad tym by mal clovek rozmyslat, ked chce to rozhodnutie urobit :shock:

Asi ako pre koho, asi nie pre kazdeho, to je otazne ;)
Kazdy sa na niektore veci pozerame proste inak. Niekto stavia len na tom aby to dobre vyzeralo a ine neriesi. Niekto zase len na kvalite. Kazdy ma to svoje, aj ked z mojho pohladu je najlepsie brat veci komplexne, pozriet sa z kazdeho uhla pohladu na to aby to rozhodnutie bolo fajn, aj ked sa na to pozriem za sedem rokov napriklad aby som bol s tym stotozneny.
jarinovky

od p.a.t. » Štv 15. Nov 2018 13:04:01

yano ako si napisal, to je uz na inu debatu a myslim, ze moc toho by si asi nepochodil, co by si vzal tie dosky, rozobral terasu a isiel s nimi do marketu, ze pozrite sa?
Obrázok užívateľa
p.a.t.

Predchádzajúci

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť