Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od yano » Pia 30. Nov 2018 9:44:34

To by si nemal len ty, to by mal podľa mňa každý jeden, lebo toto sú veci, čo neočakávaš, že by mohol byť na niektorých tých doskách ten povrch taký, že ho čokoľvek môže poškodiť. To potom by si na terase ani sedenie nemohol mať, lebo každé posunutie, by zanechalo nejaký pozdrav, nejaký ryhu.
Čo by nepotešilo zrejme nikoho.
yano

od mikko » Pia 30. Nov 2018 11:45:30

Neviem prečo riešite drevoplast, šak keď terasu tak je najjednoduchšie dať ju drevenú nie? A nemusíš potom riešiť či niekde budú alebo nebudú ryhy 8-)
mikko

od hajnik » Uto 04. Dec 2018 9:36:05

najjednoduchšie z akého pohľadu???
Obrázok užívateľa
hajnik

od kariho » Uto 04. Dec 2018 11:05:53

drevo je cenovo dostupna zalezitost, nie je komplikovane ho polozit, s tym sa stotoznujem, len drevo si yzaduje aj urcitu starostlivost a s tym ja stotozneny napriklad nie som! :egmh:
kariho

od jarmilo » Str 05. Dec 2018 9:26:15

yano píše:To by si nemal len ty, to by mal podľa mňa každý jeden, lebo toto sú veci, čo neočakávaš, že by mohol byť na niektorých tých doskách ten povrch taký, že ho čokoľvek môže poškodiť. To potom by si na terase ani sedenie nemohol mať, lebo každé posunutie, by zanechalo nejaký pozdrav, nejaký ryhu.
Čo by nepotešilo zrejme nikoho.

keby to niekto ocakaval, tak by si to prirodzene asi nedal, ze jo :lol: to je take logicke trosku :Up:
jak si to napisal, ze nejaky pozdrav, no pozdrav, ktory cloveka privedie do otacok, aspon mna by to jednoznacne priviedlo :lol:
jarmilo

od hajnik » Str 05. Dec 2018 10:37:17

kariho píše:drevo je cenovo dostupna zalezitost, nie je komplikovane ho polozit, s tym sa stotoznujem, len drevo si yzaduje aj urcitu starostlivost a s tym ja stotozneny napriklad nie som! :egmh:

práve preto som sa pýtal aj ja, že z akého pohľadu je to podľa neho akože najjednoduchšie, asi nevie o tom, že o drevo je aj starať potrebné, že to nie je len tak ak by malo vydržať roky relatívne pekné, aj to som musel napísať, že relatívne, lebo neni šanca aby aj po rokoch ostalo také jak bolo na začiatku, predsa drevo pracuje, mení sa, aj keď by sa pravidelne lakovalo alebo čo
Obrázok užívateľa
hajnik

od mikko » Str 05. Dec 2018 11:54:53

Kariho práve tohto som si vedomý, že je to dostupná záležitosť, že ani pokládka nie je náročná, čiže by si to človek vedel urobiť aj sám a drevo sa dá rýchlo aj vymeniť za iné, keď by bolo treba.
Preto som napísal to čo som napísal, keď zmení farbu alebo čosi tak dosky vymením za iné, čo je na tom komplikované?
mikko

od smidrs » Štv 06. Dec 2018 8:45:23

Rýchlo vymeniť za nové? To máš toľko času? Energie a peňazí?
Šak to keď budeš musieť meniť každú chvíľu každý druhý rok alebo nejako tak, tak už potom to tak cenovo výhodne vychádzať nebude jak popisuješ, prečo teda rovno nezainvestovať do kvality, ktorá vydrží roky??
Obrázok užívateľa
smidrs

od mikko » Štv 06. Dec 2018 10:33:20

Myslíš, že by sa to cenovo vyrovnalo???
mikko

od spolko » Pia 07. Dec 2018 8:28:26

osobne si ja myslím, že hej, teraz sa ti to možno nezdá, ale keď si vezmeš aj ceny dreva, aj to, že budeš musieť investovať do toho svoj čas, energiu, tak moc lukratívna vyhliadka to nie je, aspoň z môjho pohľadu, nehovorím, každý máme iné priority, ale ja si radšej za kvalitu a za to aby som o pár rokov nemusel terasu meniť tak si priplatím, ušetrím si tým aj čas, aj peniaze aj nervy :)
spolko

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia