Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od mikko » Ned 16. Dec 2018 10:37:47

Keď by sa s tým drevoplastom aj niečo akože náhodou stalo, aj keď píšete, že by sa nemalo, tak nie je potom problém s reklamáciou alebo niečím takým?
mikko

od yano » Ned 16. Dec 2018 11:59:05

mikko píše:Keď by sa s tým drevoplastom aj niečo akože náhodou stalo, aj keď píšete, že by sa nemalo, tak nie je potom problém s reklamáciou alebo niečím takým?

Podľa mňa, keď máš záruku a čosi by sa stalo, tak absolútne sa nemusíš ničoho obávať. Aj keď myslím, že skôr pri výbere treba dbať na kvalitu práve pre toto, aby si nemusel myslieť na to, že by niečo takéto muselo nastať, že by si dáku reklamáciu vôbec dakedy musel riešiť ;)
yano

od laluho » Pon 17. Dec 2018 8:19:28

keď sa jedná o dosky jak je Timbermax, o ktorých tu písali, tak myslím, že tam niet prečo mať strach, pri nich by som na reklamáciu ani len nemyslel aspoň podľa toho, čo som sa dočítal dozvedel, tak to je kvalita do ktorej sa investovať oplatí a nevidím dôvod prečo by mali nejaké problémy vzniknúť, aby dosky boli súce na reklamáciu :egmh:
Obrázok užívateľa
laluho

od daffko » Pon 17. Dec 2018 9:36:24

kariho totok je to, ze drevo vyzera pekne, ale nesie so sebou vela neduhov, co mna osobne odradilo, pretoze toto by podla mna mali byt veci, co maju sluzit nam a nie my im, ci sa mylim??
Obrázok užívateľa
daffko

od mikko » Str 02. Jan 2019 9:37:25

Šak áno asi by som na to nemal myslieť už pri kúpe, ale zaujíma ma to, lebo rád by som sa vyhol nejakým problémom. Nejakým starostiam potom, lebo som názoru, že keď už niečo kupujem, tak aby to stálo za tie peniaze a aby to stálo proste zato.
Presne preto myslím u aj na toto, preto sa na to pýtam :)
mikko

od benrix » Str 02. Jan 2019 10:25:09

kvalit a bezpecnost to su podla mna dve veci na tkore treba mysliet v prvom rade, ze na tom by sa malo stavat a na nicom inom :Up:
Obrázok užívateľa
benrix

od laluho » Štv 03. Jan 2019 11:59:58

mikko píše:Šak áno asi by som na to nemal myslieť už pri kúpe, ale zaujíma ma to, lebo rád by som sa vyhol nejakým problémom. Nejakým starostiam potom, lebo som názoru, že keď už niečo kupujem, tak aby to stálo za tie peniaze a aby to stálo proste zato.
Presne preto myslím u aj na toto, preto sa na to pýtam :)

neobávaj sa toho, zbytočne sa stresuješ, myslím, že toto je kvalita, o ktorej nie je potrebné pochybovať, keby sme sa bavili o nejakých lacných doskách z marketu, tak by som nepovedal ani pol slova ;)
Obrázok užívateľa
laluho

od vaqil » Pia 04. Jan 2019 9:30:16

je to vidieť, že proste každý máme iné predstavy... či už o kvalite alebo prevedení... tak každý nech sa riadi tým čo uzná za vhodné... to čo príde každému jak dobrý nápad a varianta... podľa môjho názoru napríklad sa neoplatí do dreva dávať peniaze, lebo to sú peniaze, čo za pár rokov poletia do luftu ani sa nenazdáme...
Obrázok užívateľa
vaqil

od wilino » Pia 04. Jan 2019 11:28:45

Drevoplast býva v akých prevedeniach? Myslím aký druh dreva?
wilino

od tomino » Pon 07. Jan 2019 18:52:58

Myslíš, že či dub, teak a podobne? Že ako vyzerá na pohľad??
tomino

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 3 hostia