Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od yano » Uto 08. Jan 2019 8:23:41

Záleží všetko aj od značky, ale väčšinou drevoplast vyzerá ako exotické drevo, v rôznych odtieňoch, že to vyzerá už na pohľad luxusne, že to nie je len akoby som to povedal, že hocijaké drevo alebo čo ;)
Super je aj to, že tie drevoplasty majú ešte aj štruktúru takú ako drevo, čo sa mu tým pádom ešte viac podobajú vzhľadom ;)
yano

od vaqil » Str 09. Jan 2019 9:23:36

len nie každý drevoplast má aj takú peknú štruktúru ako drevo, tie kvalitnejšie to majú s tým súhlasím, ale všetky nie, čiže keď chcem aby to vyzeralo aj dobre... aby tá štruktúra tam bola... tak je dobré vopred sa ísť na tie dosky pozrieť... že nekupovať len tak na základe nejakého obrázka... ale je dobré ísť sa na dosky pozrieť... vidieť odtiene ako reálne vyzerajú vonku... prípadne aj na slnku a podobné veci... ;)
Obrázok užívateľa
vaqil

od yano » Štv 10. Jan 2019 8:58:55

Myslel som, že to je logické :mrgreen: :mrgreen:
Ale tak asi nie je jak čítam, tak dobre, že si to uviedol na pravú mieru, že ako to je. Hej aj to je možnosť, veď už skoro všade sa dá pozrieť tovar, ktorý si chceš kúpiť, že vopred aby si mal lepšiu predstavu
yano

od wilino » Štv 10. Jan 2019 10:46:00

Exotické drevo? Nejaké fotky alebo niečo, kde by som si to vedel pozrieť nemáte? Nejaký tip?
Neviem si celkom predstaviť aké exotické drevo týmto myslíš :roll:
wilino

od mikko » Pia 11. Jan 2019 10:19:26

yano píše:Myslel som, že to je logické :mrgreen: :mrgreen:
Ale tak asi nie je jak čítam, tak dobre, že si to uviedol na pravú mieru, že ako to je. Hej aj to je možnosť, veď už skoro všade sa dá pozrieť tovar, ktorý si chceš kúpiť, že vopred aby si mal lepšiu predstavu

Len keď na pohľad myslíš, že sa dá zistiť odhadnúť dáko kvalita? Aby si človek mohol byť istý, či to bude dobrá kúpa už len keď to bude vidieť?
mikko

od yano » Pia 11. Jan 2019 12:09:53

Budeš to vidieť, to keď chytíš tú dosku, budeš ju vidieť z blízka tak budeš vidieť aká je kvalita. Či sú pevné tie dosky, či sú farebne také ako chceš, to zbadáš toho sa báť nemusíš a aj záruka ti v mnohom napovie tiež ;)
yano

od mircho » Pon 14. Jan 2019 8:46:55

yano píše:Budeš to vidieť, to keď chytíš tú dosku, budeš ju vidieť z blízka tak budeš vidieť aká je kvalita. Či sú pevné tie dosky, či sú farebne také ako chceš, to zbadáš toho sa báť nemusíš a aj záruka ti v mnohom napovie tiež ;)

zaruka, ze v tomto napovie viac? a ako prosim ta? so zarukou myslim, ze sa nejako neda naspekulovat, ved zaruku davaju vsetci rovnaku aj to len preto ze musia, myslim, ze keby nemuseli, tak ani nedavaju a tym padom by mali o problem menej keby sa cosi udialo, no nie??
mircho

od besso » Pon 14. Jan 2019 9:56:21

mircho podľa toho, čo som tu čítal, síce ešte nemám vlastnú skúsenosť, ale podľa toho, čo tu písali, čo som sa dozvedel, tak to nie je celkom tak ako píšeš, sú firmy, čo dávajú na drevoplastové dosky vyššiu záruku ako je tá, ktorú v podstate musia, tie dva roky, tie dva roky, to je minimum, ale sú dosky, na ktoré môžeš mať záruku aj viac ako 20 rokov 8-)
besso

od tomino » Uto 15. Jan 2019 8:24:55

Wilino nejaký ten obrázok alebo niečo by aj mne pomohlo, lebo celkom si to predstaviť neviem, aj keď písali, že v rôznych odtieňoch, tak aj tie by som rád videl. Lebo moja fantázia nejako nepracuje :lol:
tomino

od bakso » Uto 15. Jan 2019 9:49:48

Besso len myslím, že aj montáž musí byť prevedená správne, ak ozaj tie dosky majú toľko vydržať, lebo predpokladám, že tieto veci proste spolu idú ruka v ruke, nemyslíš si??
Obrázok užívateľa
bakso

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia