Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od p.a.t. » Str 16. Jan 2019 8:26:50

bakso píše:Besso len myslím, že aj montáž musí byť prevedená správne, ak ozaj tie dosky majú toľko vydržať, lebo predpokladám, že tieto veci proste spolu idú ruka v ruke, nemyslíš si??

prirodzene, ze to nie je len o kvalite samotnych dosiek, ale aj o ich montazi, preto je podstatne riesit a zamysliet sa aj nad tym, ze kam tie dosky pojdu, aky podklad je pre ne vhodny, lebo od toho tiez veci zavisia, ked uz do niecoho takehoto idem, tak aby to bolo na komplet urobene tak ako to ma byt, no nie??
Obrázok užívateľa
p.a.t.

od typek » Str 16. Jan 2019 10:19:03

Mne nejde to do hlavy ako moze niekto davat zaruku, ze na desiatky rokov, ze nie len na par. Som z toho celkom prekvapeny a zaskoceny :shock:
Obrázok užívateľa
typek

od besso » Str 16. Jan 2019 10:53:01

myslím, že je to preto, že si výrobca uvedomuje kvalitu dosiek, keby si ju neuvedomoval, keby nebol presvedčený o tom, že je to dobrá kvalita, tak zrejme by až takú záruku nedávali, či?
besso

od jodik » Štv 17. Jan 2019 12:41:49

besso píše:myslím, že je to preto, že si výrobca uvedomuje kvalitu dosiek, keby si ju neuvedomoval, keby nebol presvedčený o tom, že je to dobrá kvalita, tak zrejme by až takú záruku nedávali, či?

toto je celkom logické, keď sa nad tým zamyslím, inak by takú záruku asi nedali. Málokto je ochotný dať takú záruku zákazníkovi, aj keď osobne to vnímam ako veľký benefit a tiež myslím, že to hovorí aj o serióznosti firmy, že aj keď sa čosi stane, tak budeš mať sa na koho obrátiť s prípadným problémom
jodik

od bakso » Štv 17. Jan 2019 19:22:33

Áno pat aj som si to myslel, mne to tiež príde logické, že to takto funguje, neviem si predstaviť celkom, že by to nejako inak bolo, keď v tomto vidím celkom logiku :)
Obrázok užívateľa
bakso

od typek » Pia 18. Jan 2019 7:43:08

Len ci je to ozaj tak, ze tu zaruku ti aj taku daju, fakt akoze je to pre mna take celkom prekvapive, lebo s takou zarukou sa nestretnes hockde, vacsinou ta odbiju s tym, ze mas dva roky a dovidenia.
Ze viac sa s tebou na tu temu bavit nebudu :|
Obrázok užívateľa
typek

od tomino » Pon 21. Jan 2019 8:38:46

Wilino hľadal si niečo? Nejaké obrázky, že jak to vyzerá, či nie?
Idem si skúsiť niečo pohľadať, nech mám lepšiu predstavu o tom, že ako to reálne vyzerá 8-)
tomino

od laluho » Pon 21. Jan 2019 9:57:22

neviem či sit o už našiel alebo nie, posielam ti link, kde nájdeš fotky, realizácie http://timbermax.sk/galeria :) tam sú aj terasy, aj obklady na dome, že ako to vyzerá, myslím, že pre lepšiu predstavu je to fajn, keď si to pozrieť a potom tam si vieš nájsť aj to aké odtiene sa dajú vybrať si tých dosiek, že nemusia byť len hnedé, ale tých odtieňov je tam asi okolo 15 čiže podľa mňa dosť na to aby si človek vedel vybrať :)
Obrázok užívateľa
laluho

od wilino » Uto 22. Jan 2019 9:40:31

Ja som si to našiel, som si nad to sadol a som hľadal a jak sa hovorí, kto nehľadá nenájde, ale ja som hľadal, tak som sa k tomu dostal :mrgreen:
Ak mám pravdu povedať na fotkách to vyzerá veľmi dobre, ozaj ako drevo už na pohľad, čo ma zaujalo ;)
wilino

od besso » Uto 22. Jan 2019 10:17:28

jodik píše:toto je celkom logické, keď sa nad tým zamyslím, inak by takú záruku asi nedali. Málokto je ochotný dať takú záruku zákazníkovi, aj keď osobne to vnímam ako veľký benefit a tiež myslím, že to hovorí aj o serióznosti firmy, že aj keď sa čosi stane, tak budeš mať sa na koho obrátiť s prípadným problémom

presne toto isté si myslím aj ja, že to hovorí o viacerých veciach nie len o kvalite dosiek, ale tiež aj o firme ako takej, aj o životnosti a kope iných vecí, že to nie je len tak ;)
besso

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia