Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od balmain » Štv 19. Sep 2019 14:13:05

vaqil hej, to máš pravdu, ale napríklad pri doskách, čo sme my dávali tak tam rozdiel nejaký bol, my sme vybrali najskôr si na nete z obrázkov a spĺňalo to presne to aké dosky sme aj dostali, takže veľa záleží aj od toho o aké dosky ide, čo to je zač, aká je kvalita a od toho sa potom bude odvíjať aj to prevedenie
balmain

od zahradkarvojto » Pon 23. Sep 2019 9:44:54

áno je to podobné jak som aj ja pred časom písal, že je potrebné si napísať to, že čo čakáš, nejaké tie výhody, nevýhody, že čo vlastne :)
je to aj o tom rpedstaviť si, že koľko peňazí a za čo som vlastne ochotný dať.
najmä dnes by som sa nepúšťal sám do nejakej terasy, že aby som si to vlastnými rukami robil :lol: :lol:
Záhrada je odrazom majiteľa domu.
Obrázok užívateľa
zahradkarvojto

od wilino » Uto 24. Sep 2019 13:13:07

Vojto, ale hádam toto neni z dôvodu, žeby si mal obe ruky ľavé, či? :P
wilino

od gorhor » Str 25. Sep 2019 9:15:48

nemyslim si, ze v tom by bol problem, ale skor v tom aby to bolo dobre urobene, lebo pri terase neni potom uz moznost, ze ked sa nieco nepodari, ze opravit to, to proste potom len urobit na novo a to su dalsie love z penazenky ;)
gorhor

od hajnik » Pia 27. Sep 2019 6:20:59

balmain ako si napísal, veľa ide o to, že čo je to zač tie dosky, lebo niekedy sa môže stať, že to nebude zodpovedať realite, ja osobne som taký, že skôr verím proste firmám, čo majú aj showroom, že vieš ísť a pozrieť sa priamo na to, čo chceš kúpiť, aby si mal o tom čo najreálnejšiu predstavu :D
lebo tam môžeš vidieť aj rôzne prevedenia a výhoda je aj to, že sa vieš priamo informovať aj o výrobe, starostlivosti a podobných veciach, že všetko budeš mať z prvej ruky :)
Obrázok užívateľa
hajnik

od bakso » Pia 27. Sep 2019 9:06:05

Gorhor, ale keď niekto sa do takýchto vecí púšťa z dôvodu, že si potrebuje niečo dokázať. Mám jedného takého kamaráta, čo všetko silou mocou svojpomocne a pritom už neraz došiel na to, že neni to dobrý nápad. Lebo nemá v každom smere potrebné informácie a skúsenosť. Tvrdí, že všetko je raz prvýkrát, s tým súhlasím, ale ja sa riadim tým, že keď čosi neviem tak do toho nejdem, nebudem riskovať, že niečo pokazím vlastnými rukami :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
bakso

od miflow » Pon 30. Sep 2019 9:26:49

bakso hej lebo v takom pripade by si potom mohol nadavat a hnevat sa len sam na seba :egmh:
Obrázok užívateľa
miflow

od mikko » Pon 30. Sep 2019 10:43:52

Hajnik hej a netreba hľadať výhovorky, že prečo sa neísť pozrieť na ne. Treba si na takéto veci nájsť čas :)
mikko

od storro » Str 02. Okt 2019 8:45:38

hajnik myslis, ze je nejako dolezite aj to ako je podlaha vyrabana??
to moze mat na co vplyv??
storro

od jarinovky » Pia 04. Okt 2019 9:39:52

Na co to moze mat vplyv? Na tvrdost, tym padom aj na kvalitu a celkovo na zivotnost.
To ty si povies, ze vyzeraju mozno nejake dosky podobne, mozno na pohlad aj rovnako, ale ak je rozdiel vo vyrobe tak tym padom bude aj v tej zivotnosti 8-)
jarinovky

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia