Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od spolko » Pon 02. Dec 2019 10:35:45

kalimo to je prirodzené raz sa ti chce raz nechce, mne sa napríklad vôbec nechcelo teraz na jeseň ísť do toho aby sme dali dvor na poriadok, aby sme ho akoby zazimovali, ze kvety poschovávali, postrihali čo bolo treba a tak, ti poviem, že som sa dlho premáhal, ale bolo to potrebné urobiť, ale som rád, že netreba nejako terasu ešte riešiť, skrývať pred mrazom
spolko

od storro » Uto 03. Dec 2019 8:14:30

toto, co ste tu fotku pridali, tak aj taketo dosky obsahuju nejaky podiel dreva alebo to je co za material? je to tiez kvalitovo fajn, ze vydrzi??
storro

od happyday » Str 04. Dec 2019 9:13:25

Mikko to, ze si to nevies ty predstavit je jedna vec, ale kazdemu sa moze pacit a hodit k tomu nieco ine ja napriklad toto vobec neriesim, co sa hodi, nehodi. Kazdy ma iny vkus a nech si kazdy da to co mu padne do oka. Ved podstatne je to aby sa nam to pacilo a kvalitovo aby to bolo fajn.
Storro tak nevyzera, ze by to bolo nieco lacne a nekvalitne, aspon teda podla tej fotky, to vyzera dost dobre :shock:
Obrázok užívateľa
happyday

od marcas » Štv 05. Dec 2019 15:10:35

spolko, este ze ste to stihli, lebo teraz ked su tie mrazy, tak by to asi dobre aj s tymi kvetmi, rastlinami nedopadlo ;)
Obrázok užívateľa
marcas

Predchádzajúci

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť