Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od kalimo » Pia 20. Dec 2019 10:22:29

toto je bezne v dnesnej dobe, preto ak je moznost nejakej dlhsej zaruky, ci uz predlzenej alebo vseobecne na nieco sa dava dlhsia, tak radsej po takej variante siahnem ;)
Obrázok užívateľa
kalimo

od dufi » Uto 07. Jan 2020 10:53:30

len pri spotrebičoch väčšinou keď chce vyššiu záruku na viacej rokov, tak musíš si za to priplatiť a teda pri daktorých veciach to nie je vôbec lacné.
Čiže ja som rád, že spotrebiče máme vyriešené, ja len dúfam, že tie nám budú slúžiť dobre a hádam aj dlho. Ale jasné, že čím vyššia záruka tak tým ja osobne som pokojnejší, cítim sa tak lepšie :mrgreen: :mrgreen:
dufi

od kalimo » Str 08. Jan 2020 10:39:46

ale to je zase ina vec, ale napriklad pri doskach na terasu pri montazi si myslim, ze by zaruka mala byt samozrejmostou, predsa len terasu si robis tak aby to bolo na dlho, aby to vydrzalo napor aj pocasia, aj roznych akcii, ktore sa na terase budu konat nie?
tiez aby to znieslo nabytok, ktory bude cely cas na nej
Obrázok užívateľa
kalimo

od typek » Pia 10. Jan 2020 10:37:22

Marosiakk teraz som sa dostal ku komentaru od teba. Prosim ta vies mi napisat, ze ako to je, pisal si mi nieco, ze dva druhy dosiek, tak k tomu by som sa rad dozvedel nieco viacej aby si mi to cele priblizil, ze co su tie dva typy a rozdiely medzi nimi ak by ta to neobtazovalo?
Obrázok užívateľa
typek

od milanko435 » Pia 10. Jan 2020 12:17:51

kalimo s tým nábytkom aj tak nejako na terase hýbať nebudeš, čiže ide len o to aby podklad pod terasou, doskami tými vrchnými bol pevný, aby to bolo niečo také ako betón napríklad, že to proste udrží váhu, ale inak ten nábytok nemá prečo ohroziť nejako dosky, že pričiniť sa tam o dáky problém, to je nezmysel
milanko435

od mircho » Str 15. Jan 2020 13:56:57

my sme boli cez vikend u znameho a som sa pozeral, ti davali na terasu koberec s kamienkami, takymi malymi, lenze uz po prvom lete prisiel na to, ze to nebolo najlepsie riesenie, sme dlhsie u nich neboli, som nevedel, ze nieco taketo riesil a teraz premysla nad tym ze akoby to inak cez leto urobil, aby sa to lepsie udrziavalo, tak som celkom zvedavy ze co s tym vymysli, lebo to neviem ci to bude musiet ist prec ci jak
mircho

od beomio » Štv 16. Jan 2020 10:06:15

mircho toto co popisujes som uz aj ja videl v pergole u kamarata, ale mne sa ti to vobec nepaci a podla mna sa to ani moc k nejakemu novemu domu, k novostavbe moc nehodi, mne to pripomina casy davno minule, ja som v takychto pripadoch najviac nakloneny pre vzhlad dreva, lebo to dobre ukaze, posobi to aj vonku utulne a nie je to takou pastou na oko, ze by to na ten dvor nepatrilo, vies, ked tam mas kriky, kvetiny, stromceky a taketo veci, tak drevena podlaha alebo aspon alternativa dreva ovela lepsie na pohlad posobi, aspon podla mna no
beomio

od vaqil » Pia 17. Jan 2020 12:23:29

beomio len pre niekoho to neni tak podstatné, celé to, že ako to bude spolu ukazovať, niekto k tomu tak nepristupuje... :shock:
Obrázok užívateľa
vaqil

od smidrs » Sob 18. Jan 2020 15:37:24

Ja na čo by som prizeral je aj údržba, predsa len počas leta tam toľko toho popadá a dostávať to z nejakej podlahy s kamienkami, to si neviem a nechcem predstaviť, by som si doma teda vypočul pekný prejav :|
Obrázok užívateľa
smidrs

od jarmilo » Pon 20. Jan 2020 9:57:56

dufi lenze o com je to, ze si musis este aj za zaruku priplacat a niekto este ma problem ti vobec dat aj tu dvojrocnu, tvaria sa niektori, ze jak ich to otravuje a pritom chcu nechcu proste ju dat musia, lenze to jak keby si neboli isty tym co predavaju, ked ju nechcu dat, nechapem no, ale tak to si zakazdym preto treba rozmysliet, co sa oplati a co ee
jarmilo

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia