Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od kuccki » Štv 14. Jún 2018 14:03:16

aky je kvalitny povrch drevoplastu? akoby mal vyzerat? mal by mat nejako specialnu strukturu alebo tie povrchy su rovnake a podla toho sa nic neda nejako odhadnut? :aaaa:
kuccki

od fulol » Štv 14. Jún 2018 15:54:10

kuccki píše:aky je kvalitny povrch drevoplastu? akoby mal vyzerat? mal by mat nejako specialnu strukturu alebo tie povrchy su rovnake a podla toho sa nic neda nejako odhadnut? :aaaa:

Hlavne aby bol protismykovy, nie ze sa bude na nom smykat, ked naprsi, to by bolo dost nebezpecne a myslim, ze toho sa tiez chce clovek vyvarovat :Up:
Obrázok užívateľa
fulol

od spolko » Pia 15. Jún 2018 9:21:13

je vôbec niečo také? lebo čo viem, čo som pozeral aj na nete aj naživo nejaké tie wpc dosky, tak zrovna protišmykové nevyzerali, práve naopak, takže si myslím, že bude asi aj problém čosi také nájsť :wrahhh:
spolko

od marcas » Pon 18. Jún 2018 8:21:13

ja som si nasiel dosky, o ktorych sa tu pisalo a vyzera to, ze povrch je prisposobeny tomu aby nebol smyklavy, ale neviem nemam s tym osobnu skusenost, takze ti povedat neviem, akurat podla fotiek a obrazkov, co som videl, ze to vyzera, ze to je prisposobene ;)
Obrázok užívateľa
marcas

od Mirgo2455 » Pon 18. Jún 2018 10:37:28

Sú dosky drevoplastové ktoré nie sú protišmykové ktoré nemajú ani úpravu proti nejakému zvlhnutiu alebo čosi také. Také dosky sú podľa mňa fakt vyhodenými peniazmi. Ak mám za niečo dať peniaze tak to musí byť kvalitné a hlavne to musí mať dlhú životnosť. Keď niečo vyberám a robím tak aby to bolo na 110% ;)
Mirgo2455

od p.a.t. » Uto 19. Jún 2018 13:10:10

spolko ano su aj take, len treba sa na to informovat vopred, rovnako aj na udrzbu aby potom si nebol zbytocne sklamany, alebo neprijemne prekvapeny, toto su veci, o ktore sa musis zaujimat ked chces vybrat dobre a ked chces aby tie dosky coto vydrzali predsa budu vystavovane mnohym zmenam a aj extremne teplo niektorym moze narobit problemy alebo mraz skrz ktory by mohli popukat :roll: teda ked sa bavime o tych nekvalitnejsich
Obrázok užívateľa
p.a.t.

od balmain » Uto 19. Jún 2018 15:25:24

ošetrovanie wpc dosiek teda je nezmysel áno?
aj ste to niekedy niekto skúšali?
balmain

od spolko » Str 20. Jún 2018 9:29:22

ďakujem vám za odozvu, za informácie, tiež som z toho trochu zmätený a chcem aby to bolo vyriešené dobre, nie že kúpim a potom zistím, že čo má aké nevýhody, chcem sa toho vyvarovať, keď už sa pre niečo rozhodnem a dám si to spraviť, tak aby aj po dvoch troch rokoch som si povedal, že to stálo zato a že som spravil dobre, že som do toho išiel
spolko

od hajnik » Str 20. Jún 2018 10:59:15

balmain píše:ošetrovanie wpc dosiek teda je nezmysel áno?
aj ste to niekedy niekto skúšali?

povieš mi čím asi by si to chcel ošetrovať, keď to je materiál, ktorý toho obsahuje viacej? čo by si na tom ošetroval?
plastovú či drevenú časť? :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok užívateľa
hajnik

od brancikol » Štv 21. Jún 2018 7:08:02

toto vnimam ako nezmysel takuto terasu osetrovat taka terasa respektive tie dosky uz by mali byt od vyroby od vyrobcu take aby vydrzali ci dazd ci cokolvek ine a bez nejakej nasej namahy aby sme nemuseli zakryvat tie dosky alebo cosi podobne proste mali by byt trvacne uz ako ich kupime len na to moc zo zaciatku pri kupe zabudame co je chybou :x
Obrázok užívateľa
brancikol

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť