Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od marcas » Uto 21. Júl 2020 18:22:10

horsie je, ked su niektore prebrusene aspon co som pozeral, tak potom moze byt problem s tym, ze nasiaknu skor vodou, lebo je to narusena ta vrchna vrstva
Obrázok užívateľa
marcas

od milanko435 » Pia 24. Júl 2020 9:12:24

marcas ale to sú veci na ktoré je potrebné sa pýtať, treba vedieť trošku v tom chodiť, keď niečo takéto chceš aby si si vedel vybrať správne aby to aj vydržalo a bolo to dobré, lebo to keby sa voda dostane do vnútra dosiek tak to je podľa mňa konečná, to máš podobne ako s drevom, sú typy dreva ktoré ani trochu vody neznesú a hneď sa vydujú, ale niektoré ju znesú, teda relatívne znesú, lebo dokáže ich aj tak poškodiť, ale nie tak výrazne po pár mesiacoch
milanko435

od maroon » Uto 28. Júl 2020 14:48:59

a mnohé drevo vybledne, vyzerá potom také akoby patinové a to nie každému sa páči, ja moc toho zástancom nie som :mrgreen:
maroon

od stancuch » Str 29. Júl 2020 10:35:42

To je uz potom viac menej o tom vkuse. O nicom inom, len mne sa vyplatilo pri vsetkom si spisat vyhody a nevyhody vsetkeho a az potom nasledne sa rozhodovat :mrgreen:
Mne dost zalezi na udrzbe, aby som sa o veci nemusel nejako starat :mrgreen:
Obrázok užívateľa
stancuch

od typek » Štv 30. Júl 2020 20:54:22

Marcas nasiaknu vodou a potom nesplnaju ucel aky maju, akoze ked je este terasa kryta, tak to az taky velky problem nie je, pretoze z dazda nejako nemaju moznost nasiaknut, ale aj tak, predsa cistit terasu tiez potrebujes a budes ju len vodou cistit, takze ta nenasiakavost je podla mna na mieste, ze zamerat sa na nu.
Obrázok užívateľa
typek

Predchádzajúci

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia