Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od monolit » Pon 22. Feb 2021 19:53:14

ked je to takto ako pises, ze tolko stvorcov za den, tak to za par dni a terasa ready uplne k pouzivaniu ;)
ake skrutky sa na drevoplast pouzivaju?
monolit

od zahradkarvojto » Uto 23. Feb 2021 10:22:09

napríklad, keď je podklad betón, tak sa to robí s nerezovými skrutkami aj s hmoždinkami, čo viem, ale to všetko ti zabezpečí firma, ak ti to teda bude niekto takto robiť, že nemusíš si to ty zháňať, že aké kde to kúpiť, to oni všetko majú a aj na základe toho, koľko budeš potrebovať, tak donesú ;)
Záhrada je odrazom majiteľa domu.
Obrázok užívateľa
zahradkarvojto

od vaqil » Uto 23. Feb 2021 13:12:12

pre toto je dobré, keď takéto veci spraví firma na komplet, lebo keby si len materiál zoženieš tak musíš aj všetko okolo toho a to je v dnešnej dobe a situácii celkom komplikované....
Obrázok užívateľa
vaqil

od marcas » Str 24. Feb 2021 13:48:46

to ano, najma ked niekam nemozes ist fyzicky si vybrat aj tie hmozdinky aj vsetko, ja to chapem, preto je proste lepsie niekedy sa obratit na ludi, co to robia a je tym padom vystarane ;)
Obrázok užívateľa
marcas

od beomio » Str 24. Feb 2021 19:47:19

hlavne ja aj keby som mohol tak akoby som si ich vybral, to teda vobec netusim jak by som to mal, ake hrube, ake dlhe aj vsetko, toto co pises to si len zbytocne clovek komplikuje zivot a pritom nemusi, tak ako mne sa do roboty ludia nemontuju tak nevidim dovod preco by som sa ja mal niekomu kto sa venuje realizaciam teras
beomio

od tomino » Štv 25. Feb 2021 20:42:27

Takže to sa dáva na nejaké hmoždinky a to všetko vydrží váhu, ktorá na tom bude hej? Nemôže sa stať, že by drevoplast praskol keď by bol dlhodobo nejako zaťažený? Že bude na ňom nábytok celé leto napríklad?
tomino

od difus » Ned 28. Feb 2021 10:41:42

tomino ak je dobre urobena podkontrukcia, tak nie je dovod na to aby to prasklo, ved si vezmi kolki ludia to tak maju, ze nechavaju na terase aj cely rok nabytok, takze v tom nevidim problem, to nie je take zatazenie nejake jednostranne s ktorym by mal byt problem, to sa nemusis vobec niecoho takeho bat ;)
ale my napriklad to robime tak, ze ked terasu cistim, ze ju na jar wapkou idem prebehnut, tak vsetko z nej davame prec, nech ten prach a to vsetko, co sa na nej usadilo, nech to ide prec :)
staviam sam a rad
difus

od kalimo » Ned 28. Feb 2021 13:05:33

beomio tiez sa nehrabem do takychto veci aby som si to robil sam, ked nemam aspon nastudovane co a ako, lebo za terasu ked dam kopu penazi za material a zle to urobim, tak to by bolo na nic :aaaa:
Obrázok užívateľa
kalimo

Predchádzajúci

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia