Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od jarinovky » Uto 09. Mar 2021 20:18:18

Do leta este casu dost nie? Ved este to nemusi hrotit ze aby bola terasa pripravena. Aj ked je fakt, ze mna napriklad to velmi von taha, ked je uz trochu slnko, ja uz aj kavu len vonku pijem.
Sranda je ked si vezmem, ze ked sme vyberali a davali terasu robit, tak cena nebola najnizsia, tak som bol najskor taky zaskoceny, ale teraz viem, ze to nie je len tak, ze vyssia cena znamenala v tomto pripade aj vyssiu kvalitu a nelutujem.
jarinovky

od gorhor » Str 10. Mar 2021 20:23:42

ked ide o kvalitu, tak s tym ratat je treba, ze to nebude najlacnejsie, ale tak to je normalna vec, mna pri dome tiez vela veci prekvapilo, ale proste keby si usetril teraz tak budes musiet zainvestovat neskor, ono by to bolo bud alebo ;)
gorhor

od veteran » Pon 15. Mar 2021 19:01:28

najlepšie je mať urobenú terasu raz a poriadne a je kľud, to potom si to človek môže užívať a to je iné kafíčko :)
veteran

od marosiakk » Pon 15. Mar 2021 20:57:06

Veteran dobre je to tak ako to mame my, ze ziadne starosti s terasou, dali sme ju urobit majstrom, ktori sa tomu venuju, robia terasy, obklady fasad a mnoho ineho, takze mi bolo jasne, ze vedia co robia a vlastne jedina moja starost je to, ze ju vodou, hadicou oplachnem pred letom a niekedy aj pocas leta, ale inak nic. Nemusim sa obavat, ze v zime sa nieco s tym stane zeby to mohlo prasknut takze mne to vyhovuje.
Mne sedia riesenia, ktore mi nerobia vrasky :mrgreen: :mrgreen:
marosiakk

od maroon » Uto 16. Mar 2021 19:47:45

akú dobu trvalo kým vám ju urobili? nenaťahovalo sa to nejako? lebo teraz známa sa dohaduje s nejakou firmou ohľadne terasy a volala a celá nešťastná, že furt nejaké zmeny, stále to odkladajú a že nevie čo ďalej :?
maroon

od laluho » Str 17. Mar 2021 12:46:07

maroon odkladajú to z akého dôvodu?
ak by sa to týkalo tejto situácie, že karanténa a tak tak myslím, že to by som vedel pochopiť :)
Obrázok užívateľa
laluho

od vajnor » Štv 18. Mar 2021 14:37:00

laluho to áno, to sa dá pochopiť, avšak často je problém niekde inde, viem aj ja som už počul o rôznych špekuláciách a rôznych firiem a teda často to dopadlo tak, že firma robotu ani nedokončila a teda také niečo by som si osobne zažiť nechcel, pretože to sú len starosti a ja chcem veci vybavovať bez nich ;)
vajnor

od stancuch » Pia 19. Mar 2021 16:42:21

Maroon to je firma, co sa na taketo veci specializuje? Myslim, ze si mali vopred zistit aj nejake skusenosti, odozvy inych ludi, co maju skusenosti, aby sa tymto veciam vyhli.
Obrázok užívateľa
stancuch

od sofer » Pon 22. Mar 2021 15:19:24

ake su bezne velkosti terasovych dosiek? predavaju sa nejako na mieru podla toho aky rozmer potrebujes alebo su to proste nejake standardny typy??
sofer

od dufi » Uto 23. Mar 2021 11:11:08

na mieru ti ich urobia, teda podľa toho ako budeš potrebovať, ale to upravia tie štandardné veľkosti, lebo pokiaľ viem, tak väčšinou sa to buď v 2m dĺžke alebo 4m predávajú a to si nakombinuješ ako potrebuješ, ale preto je dobré nechať to na firmu, lebo oni toto urobia za teba a nakombinujú to tak ako budeš potrebovať podľa veľkosti terasy a ty sa nemusíš trápiť s ničím, lebo to sa nevyrába, že ty si povieš, že chceš trojmetrovú dosku tak ti takú vyrobia :)
dufi

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia