Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od zahmi » Pia 06. Júl 2018 7:25:19

To si nemyslim, to by ako vyzeralo podla mna budu na to asi nejake specialne klipy alebo akoby som to nazval, aby to nebolo nejako vidiet ako to tam je, len tiez pri tom treba asi dostatok znalosti a aj skusenosti :Up:
Vies si predstavit dajake klince v drevoplaste? Sak by aspon teda moja zena lamentovala o dusu, ta ma rada, ked je vsecko tip top, ked nic nevidiet :-D
Obrázok užívateľa
zahmi

od vajnor » Pia 06. Júl 2018 10:53:56

nedrží sa na takejto terase potom voda? žeby sa potom tie dosky oduli?
:aaaa:
vajnor

od bakso » Pon 09. Júl 2018 9:58:12

Oduli? Myslíš vyduli? Že by sa zdvihli? To hádam nie, to by potom im vadil aj normálne dážď a podľa toho, čo som čítal v tejto diskusii tak by dosky s dažďom nemali mať problém :o
Obrázok užívateľa
bakso

od benrix » Pon 09. Júl 2018 11:16:21

kazdy drevoplast musi obsahovat aspon nejaku cast dreva, takze si myslim, ze to sa musi odrazit aj na tej terase, len potom mi nejde do hlavy to, ze by tomu nevadil dazd, to je pre mna akoze nepochopitelne :roll:
Obrázok užívateľa
benrix

od dufi » Pon 23. Júl 2018 12:52:34

to, že obsahuje drevoplast nejaký pomer dreva, to neznamená, že automaticky musí mať aj nevýhody toho dreva, to ani náhodou, to sú len poviem to tak, skreslené predstavy, pokiaľ sú dosky dostatočné kvalitné a kvalitne vyrábané, tak nevýhody dreva sa na vonok nijako neprejavia, prejavia sa len jeho výhody ;-)
dufi

od spolko » Uto 24. Júl 2018 7:16:17

pre mňa to bolo tiež veľmi zaujímavé, ako je niečo také vôbec možné, ale našiel som kontakt na firmu, ktorá ponúka dosky Timbermax, tak som sa s nimi skontaktoval a pýtal som sa ako je možné, že je sú dosky také odolné, že nenastane nejaký problém pri nich, že by mohli popraskať alebo čosi a oni mi to vysvetlili všetko, v čom sú iné, prečo sa môžem spoľahnúť a podobne, pre mňa bolo dôležité to aby to bolo kvalitné riešenie na dlhú dobu nie len na rok na dva, ale keď už do toho idem nech to stojí za to ;)
spolko

od zahmi » Uto 24. Júl 2018 13:18:38

Aj si sa s nimi stretol? Bol si sa na tie dosky pozrieť? ;)
Obrázok užívateľa
zahmi

od spolko » Str 25. Júl 2018 7:53:56

zahmi píše:Aj si sa s nimi stretol? Bol si sa na tie dosky pozrieť? ;)

stretol, ale najskôr telefonicky sme sa dohodli, že kedy by sa dalo aby som prišiel, aby sa mohli so mnou pozrieť na to aké mám možnosti a akú mám predstavu a fakt je ten že to vyzerá ako drevo, na prvý pohľad úplne, keby som nevedel, že to drevo nie je tak sa budem aj hádať o tom, že to je :lol: :lol:
spolko

od benrix » Str 25. Júl 2018 12:51:04

dufi píše:to, že obsahuje drevoplast nejaký pomer dreva, to neznamená, že automaticky musí mať aj nevýhody toho dreva, to ani náhodou, to sú len poviem to tak, skreslené predstavy, pokiaľ sú dosky dostatočné kvalitné a kvalitne vyrábané, tak nevýhody dreva sa na vonok nijako neprejavia, prejavia sa len jeho výhody ;-)

som si myslel, ze sa to odrazi ked nejake to percento tam je :shock: ale podla tohto som to odhadoval asi zle co? ako to myslis, ze kvalitne vyrabane, ved vsetky drevoplastove dosky by sa mali vyrabat rovnakym stylom, rovnakou technologiou, ked chcu dosiahnut rovnaky vysledok alebo nie?
Obrázok užívateľa
benrix

od miflow » Štv 26. Júl 2018 8:53:51

to si aj ja myslim :mrgreen:
len riesenie terasy s drevoplastom som v zivote na zivo nevidel takze ani neviem co od toho vlastne ocakavat aby som zase nebol potom sklamany nebo co :egmh:
Obrázok užívateľa
miflow

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť