Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od dufi » Pia 27. Júl 2018 6:30:58

benrix píše:som si myslel, ze sa to odrazi ked nejake to percento tam je :shock: ale podla tohto som to odhadoval asi zle co? ako to myslis, ze kvalitne vyrabane, ved vsetky drevoplastove dosky by sa mali vyrabat rovnakym stylom, rovnakou technologiou, ked chcu dosiahnut rovnaky vysledok alebo nie?

kedysi by som si to aj ja myslel, lebo je to logické, keď sa nad tým zamyslíš, ale myslia na to aj výrobcovia, aby predišli nejakým problémom aj keď to obsahuje nejakú časť dreva, rovnako sa nemusia podobne áno, sú na to technológie dnes rôzne, preto aj ten výsledok tá kvalita tých dosiek nie je rovnaká, viem, že si predpokladal čosi iné, ale nie je to celkom tak ako si čakal, čo si myslím na jednej strane, že môže byť pre teba aj výhodou
dufi

od zahmi » Sob 28. Júl 2018 8:31:53

spolko píše:stretol, ale najskôr telefonicky sme sa dohodli, že kedy by sa dalo aby som prišiel, aby sa mohli so mnou pozrieť na to aké mám možnosti a akú mám predstavu a fakt je ten že to vyzerá ako drevo, na prvý pohľad úplne, keby som nevedel, že to drevo nie je tak sa budem aj hádať o tom, že to je :lol: :lol:

To je potom super sprava nie? Takyto pokrok spravit, ved to je fajn :) Daj potom vediet, ked o montazi zistis viac nejake informacie, co by nam viacerym pomohli ;-)
Obrázok užívateľa
zahmi

od spolko » Sob 28. Júl 2018 12:59:21

ja som rád, veď to je asi jasné, keď už zase pracujem na niečom čo nás zase doma posunie ďalej, predsa roboty je stále veľa a už nejaké zmeny, pokrok potrebujeme, lebo príde jeseň a potom na zimu už toho doma vonku teda moc nenarobím, preto chcem teraz čo najskôr sa posunúť ďalej, montáž zabezpečuje firma, takže tam sa niet nad čím zamýšľať
spolko

od benrix » Ned 29. Júl 2018 11:20:06

dufi píše:kedysi by som si to aj ja myslel, lebo je to logické, keď sa nad tým zamyslíš, ale myslia na to aj výrobcovia, aby predišli nejakým problémom aj keď to obsahuje nejakú časť dreva, rovnako sa nemusia podobne áno, sú na to technológie dnes rôzne, preto aj ten výsledok tá kvalita tých dosiek nie je rovnaká, viem, že si predpokladal čosi iné, ale nie je to celkom tak ako si čakal, čo si myslím na jednej strane, že môže byť pre teba aj výhodou

akym procesom sa to vobec vyraba? nevies nahodou ake su rozdiely v tych technologiach? ano je to v podstate vyhodou, ze mozem aspon sa rozhodnut pre kvalitnejsie dosky, len neviem ktorou akou technologiou vznikaju tie kvalitnejsie :egmh:
Obrázok užívateľa
benrix

od typek » Ned 29. Júl 2018 13:22:22

Len aby sa aj tie kvalitnejsie dosky nerozpadli po dvoch rokoch, ked im skonci zaruka :x
Obrázok užívateľa
typek

od p.a.t. » Pon 30. Júl 2018 9:24:09

typek píše:Len aby sa aj tie kvalitnejsie dosky nerozpadli po dvoch rokoch, ked im skonci zaruka :x

nie je na to dovod aby sa rozpadli, aspon nie kvalitne dosky a samozrejme, ked uz sa bavime o tej zaruke, tak pri kvalitnych doskach nie je zaruka len dva roky, jak by si si mohol mysliet, jak to je pri vacsine veci, ale aj vyrobcovia su si tej kvality vedomi a poskytuju dlhsiu zaruku, co je fajn benefitom
Obrázok užívateľa
p.a.t.

od balmain » Pon 30. Júl 2018 13:12:28

spolko píše:ja som rád, veď to je asi jasné, keď už zase pracujem na niečom čo nás zase doma posunie ďalej, predsa roboty je stále veľa a už nejaké zmeny, pokrok potrebujeme, lebo príde jeseň a potom na zimu už toho doma vonku teda moc nenarobím, preto chcem teraz čo najskôr sa posunúť ďalej, montáž zabezpečuje firma, takže tam sa niet nad čím zamýšľať

nevieš ani akým štýlom sa tá montáž robí? jak sa upevňujú té dosky?
ja niekedy sa zamýšľam nad tým, či vôbec sme sa na toto mali dať, myslím na stavanie domu, veď to mi berie všetok voľný čas, všetkú energiu, ktorú ešte mám, keď vyšťavený prídem domov :shock: :lol:
balmain

od smidrs » Uto 31. Júl 2018 9:03:09

Upevňujú sa nerezovými klipmi, ktoré sú takej hrúbky, aby sa terasa nijako nehýbala, teda tie dosky, lebo ja som sa stretol napríklad už aj s tým, že terasa tak akoby hŕkala? Alebo akoby som to popísal a to je znak toho, že tá terasa nie je dobre namontovaná, že nedrží dostatočne akoby mala :-)
Obrázok užívateľa
smidrs

od hajnik » Štv 02. Aug 2018 10:02:03

smidrs píše:Upevňujú sa nerezovými klipmi, ktoré sú takej hrúbky, aby sa terasa nijako nehýbala, teda tie dosky, lebo ja som sa stretol napríklad už aj s tým, že terasa tak akoby hŕkala? Alebo akoby som to popísal a to je znak toho, že tá terasa nie je dobre namontovaná, že nedrží dostatočne akoby mala :-)

hŕkala, podľa mňa si lepšie slovo, ktoré by to lepšie vystihovalo napísať nemohol :Up:
Obrázok užívateľa
hajnik

od smidrs » Pia 03. Aug 2018 16:42:21

hajnik píše:hŕkala, podľa mňa si lepšie slovo, ktoré by to lepšie vystihovalo napísať nemohol :Up:

Áno lebo som sa s tým stretol, keď terasa nebola dobre upevnená a bolo to nepríjemné, keď som sa po nej prešiel a vydávalo to kadejaké zvuky, preto viem, že treba na to dať pozor.
Lebo ja by som nebol v pohode s takou terasou.
Obrázok užívateľa
smidrs

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť