Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako vyzera vasa zahrada? Kto vam ju navrhoval?

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Ako vyzera vasa zahrada? Kto vam ju navrhoval?

od Kuric20 » Štv 16. Aug 2018 10:57:48

seruste! taktiez som si prisiel k vam pre radu a chcel by som sa vas spytat, ako ste si riesili zahradu?? dom uz mame na komplet hotovy ale okolie domu vobec nie a v priebehu septembra a potom na jar by som to chcel dat uz konecne dokopy. ako vyzeraju vase zahrady? co vsetko v nich mate a kto vam ju robil? za odpovede dakujem :Up: :Up:
Kuric20

Re: Ako vyzera vasa zahrada? Kto vam ju navrhoval?

od mino36 » Uto 21. Aug 2018 10:48:48

Ak mas dost penazi, tak si zaplat zahradnika a on ti spravi taku zahradu, ze budes len oci vyvalovat :shock: :shock: A chodniky a taketo veci uz mate porobene? My byvame tiez v dome a akurat v maji sme riesili chodniky, zamkovu dlazbu a tieto veci. Zahradu zatial mame len taku, ze tam mame travnik a vzadu na konci mame mensiu uzitkovu zahradu, kde pestujeme rajciny, uhorky, papriku, atd. Nechceme privela kvetov, rastlin a tak, lebo by sme nemali cas sa o to vsetko starat. Preto by som sa ta chcel opytat, ako si to ty predstavujes? Co vsetko by si chcel mat v zahrade? V prvom rade musis mat ty nejaku predstavu a potom ti az mozme radit!
Obrázok užívateľa
mino36

od Kuric20 » Str 22. Aug 2018 13:09:23

:lol: :lol: to mi je jasne, ze zahradnik by mi spravil brutalnu zahradu ale na to peniaze bohuzial nemam :( este som nemal stastie a nevyhral som loteriu :lol: :lol: nie, este ani taketo veci nemame :( hovorim, ze sme radi, ze sme sa konecne mohli nastahovat a taketo veci ideme teraz riesit. vy uz mate chodniky? ake ste davali?? a ako si predstavujem zahradu? no tiez len taku skor same kamene, kory, ozdobne obrubniky. idem pozriet nejake fotky na nete, aby som ti ich sem vedel pridat. tak si to budes vediet lepsie predstavit
Kuric20

od jarifa » Pon 27. Aug 2018 16:46:00

a co tak si pozriet nejake inspiracie na internete?? hm?? cez gooogle??
jarifa

od Kuric20 » Štv 30. Aug 2018 13:56:36

neboj jarifa, aj to uz mam minimalne dva krat poprezerane :lol: :D ale predsa len su osobne skusenosti lepsie ako nejake obrazky na internete a preto pisem aj sem. ty byvas v rodinnom dome, mas zahradu??
Kuric20

od mino36 » Štv 13. Sep 2018 8:50:37

V tom pripade si na tom tak, ako sme aj my boli :lol: :D Musis si ju sam navrhnut a aj zrealizovat aby ta to vyslo menej. Ale pokial mas predstavu iba taku, ze kamene, ozdobne kory a sem tam nejaka kvetina a krik tak to dokazes. Nie je to az take hrozne ako sa na prvy pohlad zda. A co sa tyka chodnikov tak na tie si dohodnes nejakych robotnikov a oni ti ju polozia. Treba si len vybrat aku chces. My mame dlazbu od Presbetonu a takto to u nas vyzera ;) 8-) (vid. foto)
Prílohy
2018-09-13_084812.png
Obrázok užívateľa
mino36

od karlos36 » Pia 14. Sep 2018 9:40:06

@mino36 takuto dlazbu mate vsade na pozemku? Kolko vas vysiel m2? Pamatas si este cenu?
„Šťastný nie je kráľ či poddaný, ale ten kto našiel mier vo svojom dome.“
Obrázok užívateľa
karlos36

od irca36 » Štv 20. Sep 2018 11:05:27

mino36 :) ale vam zahradnu architekturu nikto nerobil ci? lebo co som si zistovala (kvoli mojej chatke, ktoru momentalne zveladujem) tak tato firma nerobi zahradnu architekturu ale ponuka taku sluzbu, ze vedia navrhnut aku dlazbu okolo domu/chaty, aky plot a ako to vsetko usporiadat. tak ma napadlo, ci si si toto vsetko riesil sam alebo si vyuzil tuto ich mensiu sluzbicku??
Obrázok užívateľa
irca36

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť