Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako vyzera vasa zahrada? Kto vam ju navrhoval?

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: Ako vyzera vasa zahrada? Kto vam ju navrhoval?

od jarifa » Uto 09. Okt 2018 10:08:32

Kuric20 píše:neboj jarifa, aj to uz mam minimalne dva krat poprezerane :lol: :D ale predsa len su osobne skusenosti lepsie ako nejake obrazky na internete a preto pisem aj sem. ty byvas v rodinnom dome, mas zahradu??

este tam sice nebyvame ale uz buduci rok sa tam chceme stahovat len este vo vnutri ho musime dokoncit. stavali sme novostavbu, taky mensi bungalow, kedze sme nechceli ziadnu velku opachu. a co sa tyka zahrady a chodnikov, tak tie tiez budeme riesit az buduci rok na jar ale uz teraz mam vybratu zamkovu dlazbu, ktora sa mi paci. no este o nej nevie moj muz, takze ju bude musiet este schvalit :lol: :lol: je drahsia ale snad sa mi to podari :D :roll:
jarifa

od kardior » Štv 11. Okt 2018 9:44:08

nasa zahrada vyzera nejako takto (vid. foto) stale na nej este pracujeme ale uz teraz sa nam velmi paci. pre nas bolo dolezite, aby sme mali vacsiu plochu len travnik, aby sa mali kde deti hrat a ostatnu plochu aby sme ozivili nejakymi stromami a doplnili sme to este tymi bielymi skatovymi prvkami od firmy Presbeton:) no navrhovali sme si to vsetko sami, kedze moju manzelku zahradna architektura velmi bavi:);)
Prílohy
2018-10-11_093923.png
kardior

od mordzou » Štv 11. Okt 2018 12:33:28

kardior

fuha, to vam ako dlho trvalo, pokial vam narastol taky pekny travnik?? asi dost dlho, ze? brutalny je! a tie skate prvky, tie ste tam na co vlastne davali? akoze vyzera to tam fajn ale nejako mi unika ich pointa :shock: to maju deti ako hracku alebo sedavate na tom? a z coho to je vlastne vyrobene?
mordzou

Predchádzajúci

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť