Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

drevena terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: drevena terasa

od tomreedle » Pia 06. Mar 2020 19:20:56

nie, ja moc miesta na to nemam, teda natriet bys om to este mal vnutri kde natriet po jednom ale cele to nemam kde mat rozlozene lebo je to dost velke. takze budem musiet asi pockat no. vonku by to teraz nevydrzalo?
tomreedle

od karlos36 » Pon 09. Mar 2020 14:19:23

To ti nevie asi nikto nemoze zarucit. Tazko povedat, napriklad na lazurach mas na kazdej napisane pri akej teplote je najvhodnejsie ich nanasat ale pri oleji to moc nemas ale tiez tam mas nejake podmienky. Takze sa radsej drz toho, zalezi teda aky olej si vyberies na to
„Šťastný nie je kráľ či poddaný, ale ten kto našiel mier vo svojom dome.“
Obrázok užívateľa
karlos36

od jarinovky » Pon 09. Mar 2020 16:25:34

Aha takze ty to mas nove. NO dobre to som ja nevedel, tym padom nevadi, ze ich si ich minuly rok nenasiel. Tak staci tento rok, teraz to este nechaj, sice tento tyzden ma byt uz teplo ale stale bude prsat a hlavne si myslim, ze este budu nejake mrazy
jarinovky

od branicko » Štv 12. Mar 2020 1:12:30

Zdravím, chcel by som sa s vami poradiť trochu ohľadom starolistvosti o drevo na terase celkovo. Ja by som chcel celú drevenú terasu, to znamená, že aj podlahu. Máte to niekto? Odporučili by ste to?
Obrázok užívateľa
branicko

od vlastos » Pia 13. Mar 2020 22:36:35

ak si pripraveny na to, ze o tu podlahu sa treba aj starat, ze to nie je len o tom ju tam nahadzat a potom ma pokoj. treba sa o to starat tak potom odporucam. drevena podlaha na terase je proste drevena podlaha na terase, nic ju nenahradi. akurat ju odporucam teda iba na krytu terasu
vlastos

od branicko » Ned 15. Mar 2020 0:01:05

Teoreticky som, viem, že to nie je len tak. Ale nidky pred tým som ešte nemal terasu s drevenou podlahou takže prakticky neviem úplne všetko o tom takže by sa mi hodili rady nejaké ďakujem
Obrázok užívateľa
branicko

od jarinovky » Pon 16. Mar 2020 0:29:53

Nevies? No treba ju pravidelne natierat, ja natieram na chate terasu olejom, ktory je specialne na to urceny. Treba ju ale natierat kazdy rok, tie prve roky som ju natieral aj dvakrat takze asi na toto sa musis pripravit
jarinovky

od karlos36 » Pon 16. Mar 2020 11:53:57

Sused ma taku terasu, celu drevenu a tiez vravi, ze sa o to treba starat ale zase vyzera to super. Predsa len vies ako drevo je drevo. Akurat teraz mi hovoril, ze si bol este rychlo nakupit olej co dava na podlahu na terase lebo ten natiera kazdy rok a zvysok terasy ma natrety lazurov ale to natieral vlastne minuly rok ked ju postavili aj som mu ju pomahal natierat takze s tym ma teraz na par rokov pokoj lebo pouzil tenkovrstu lazuru drevolux decor este aj v takej tmavsej farbe takze tam by nemalo byt moc vidno ani nejake praskliny ak by casom boli takze rata, ze mozno na nejakych aspon 5 rokov by mohol mat pokoj ale samozrejme si to treba sledovat
Obrázok užívateľa
karlos36

od branicko » Pon 23. Mar 2020 12:22:18

Vďaka za radu, to pozriem na nete a vieš mi povedať ešte čo konkrétne používa aj na tú podlahu?
Obrázok užívateľa
branicko

od karlos36 » Uto 24. Mar 2020 17:30:34

Nie je za co, sorry to som prave zabudol ale ked ho stretnem vonku najblizsie tak sa ho na to spytam ale isto to bola akoze ta ista znacka to si som isty lebo som si este pomylil plechovice najprv ale neviem presne aky to bol ten olej, to ti zistim ak mas s tym este cas
Obrázok užívateľa
karlos36

Predchádzajúci

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia