Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od balmain » Pia 22. Jún 2018 8:41:50

neviem, asi by bolo najlepšie oboje, ale neviem si to celkom predstaviť, že jak by to bolo, preto sa radšej pýtam, lebo viac je vás tu takých čo máte skúsenosti, čo ja nemám žiadne tak sám si dajako pomôcť neviem aj keby som veľmi chcel :lol:
takže nechám to tak, žiadne ošetrovanie sa nekoná hej?
balmain

od marcas » Pia 22. Jún 2018 11:12:36

balmain píše:neviem, asi by bolo najlepšie oboje, ale neviem si to celkom predstaviť, že jak by to bolo, preto sa radšej pýtam, lebo viac je vás tu takých čo máte skúsenosti, čo ja nemám žiadne tak sám si dajako pomôcť neviem aj keby som veľmi chcel :lol:
takže nechám to tak, žiadne ošetrovanie sa nekoná hej?

moze sa konat ak si postavis hlavu a spravis si to po svojom, aj ked ja by som do toho nesiel, ja si radsej dam poradit, aby som neurobil nejake chyby a hlavne ktore by boli zbytocne :egmh:
Obrázok užívateľa
marcas

od minusik2009 » Pon 25. Jún 2018 10:05:33

písali ste tu o nejakej značke tých dosiek, vieme nejaký kontakt, kde by sa dali zohnať? Alebo kde by sa dali pozrieť? Zaujímalo by ma ako reálne také dosky môžu vyzerať, že jak to naživo ukáže.
minusik2009

od kuccki » Str 27. Jún 2018 11:45:14

minusik2009 píše:písali ste tu o nejakej značke tých dosiek, vieme nejaký kontakt, kde by sa dali zohnať? Alebo kde by sa dali pozrieť? Zaujímalo by ma ako reálne také dosky môžu vyzerať, že jak to naživo ukáže.

vidis to mi nenapadlo to by bolo super keby sa to dalo pozriet tak, ze ako to vyzera nazivo alebo ist pozriet nejaky dom, ktory taku terasu ma, len kde najdem niekoho kto by ma k sebe domov len tak pustil, ze jo :lol: :lol:
kuccki

od p.a.t. » Štv 28. Jún 2018 9:42:23

minusik2009 píše:písali ste tu o nejakej značke tých dosiek, vieme nejaký kontakt, kde by sa dali zohnať? Alebo kde by sa dali pozrieť? Zaujímalo by ma ako reálne také dosky môžu vyzerať, že jak to naživo ukáže.

neskusal si si najst web Timbermaxu? tam najdes informacie aj o doskach ako takych aj o rozdieloch medzi tymito a inymi a tiez aj kontakt je tam, na koho sa mozes obratit a vsetko toto na co sa pytas tam najdes :Up:
neviem ci by si nasiel niekoho kto by si ta len tak domov pustil, potom ak tak treba ist pozriet showroom pre lepsiu predstavu o tych doskach ;-) aby si videl aj realne ako tie odtiene vyzeraju :D
Obrázok užívateľa
p.a.t.

od vaqil » Pia 29. Jún 2018 8:30:30

p.a.t. to napísal tak ako si aj ja myslím, že by to bolo ok... ide o to, že domov si málokto niekoho cudzieho pustí... takže najlepšou cestou bude zájsť do showroomu... pozrieť aké sú možnosti a zároveň sa dá to tam aj odkonzultovať... že čo by bolo lepšie... vhodnejšie... ;-)
Obrázok užívateľa
vaqil

od mircho » Str 04. Júl 2018 14:43:49

montaz takejto terasy z drevoplastovych dosiek si viem dajak zabezpecit sam? je to nejako narocne na montaz? alebo sa to da zvladnut, ak je clovek trochu zrucny?
nechcem zbytocne este aj za to vyhadzovat peniaze
mircho

od storro » Str 04. Júl 2018 16:15:40

mircho píše:montaz takejto terasy z drevoplastovych dosiek si viem dajak zabezpecit sam? je to nejako narocne na montaz? alebo sa to da zvladnut, ak je clovek trochu zrucny?
nechcem zbytocne este aj za to vyhadzovat peniaze

toto su pre teba zbytocne vyhodene peniaze? sa mi sniva nie??
myslim, ze by bolo celkom na mieste prehodnotit svoje priority v tomto smere :geek:
storro

od dufi » Štv 05. Júl 2018 11:22:23

montáž nie sú vyhodené peniaze, sú to investované peniaze na správnom mieste, bez správnej montáže tie dosky nebudú to, čo by mali byť, proste tá kvalita dosiek a kvalita montáže dosiek ide spolu ruka v ruke, to sa nedá oddeliť, teda dá, ale myslím, že to nie je dobré robiť, že to nemá zmysel sa s niečím takýmto zahrávať :?
dufi

od beomio » Štv 05. Júl 2018 15:11:36

ako vobec sa montaz robi? akym sposobom sa drevoplast dava na terasu?
myslim tym jak sa dava, aby drzat, ci nejake klince alebo akym sposobom, este som to u nikoho nevidel a nemam ani predstavu akoby to mohlo byt robene :roll:
beomio

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia