Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od beomio » Pia 24. Jan 2020 11:30:39

smidrs jasne ze to ma zmysel, ze pre nieco sa to tak robi, len vela ludi o tom roky nevedelo, ze sa privod vzduchu da vyriesit aj inak a ze je to vhodnejsie najma pre ten taky pocit, z toho tepla, z krbu, pretoze ten vzduch je taky prijemnejsi aj na dychanie, ked sa berie z vonku, ja tiez som sa tieto veci dozvedel, az ked sme boli v deltaku, ze sme sa stretli s krbarom s tym umyslom, ze chceme do domu krb, nejaku predstavu sme mali, ale ze privod vzduchu budem riesit, to mi vtedy ani len nenapadlo, ale tak nemal som to ani z kade vediet, kedze predtym som krb nemal, takze to bola pre mna uplne, ze neznama :mrgreen:
krbari vedia, co a jak, preto ja som nazoru, ze je lepsie a vlastne aj bezpecnejsie najst si niekoho kto sa tomu venuje :) ja keby som bol na to sam, tak mame asi akurat tak ohnisko v strede obyvacky, neviem ci by som sa sam na nieco viacej zmohol, asi skor nie :lol: :lol: :lol:
beomio

od jurjak » Sob 25. Jan 2020 12:24:48

Ale to sa zase nepodceňuj, to dajú sa nájsť návody a kadečo, tak niečo by si zbúchal, ale nestojí to za to, bezpečnosť by mala byť číslo jedna :)
Obrázok užívateľa
jurjak

od Kuric20 » Pon 10. Feb 2020 13:52:38

jurjak píše:Ale to sa zase nepodceňuj, to dajú sa nájsť návody a kadečo, tak niečo by si zbúchal, ale nestojí to za to, bezpečnosť by mala byť číslo jedna :)

tak kazdy co to vyskusa, ale na nieco proste nema´. napisal si to jasne ,, zbuchal,, by a to v tomto pripade asi nie je nejak tak vies na mieste. nie je to jak zhlobit nejaku policku
Kuric20

od beomio » Uto 11. Feb 2020 11:01:25

ale neni to, ze by som sa podcenoval, ale netrufol by som si na nieco viacej, predsa dom nestal tiez malo penazi a nechcel by som nieco riskovat len skrz to, ze by mi bolo luto zainvestovat do krbu, do dobreho majstra, to by som si neodpustil.
toto sa s nejakou polickou ani nahodou porovnavat neda :mrgreen: :mrgreen:
beomio

od mirkor » Uto 11. Feb 2020 13:53:35

vec pohladu, poznam mnohych, co to celkom fajn dokazali aj sami a dom stoji hej ale nie je to podla mna ten pocit, ze co ak je daco zle. mozno to mam len ja tak ale iste veci tiez radsej prenecham nikomu, kto presne vie co a jak
Obrázok užívateľa
mirkor

od adamko » Uto 11. Feb 2020 14:55:35

mirkor píše:vec pohladu, poznam mnohych, co to celkom fajn dokazali aj sami a dom stoji hej ale nie je to podla mna ten pocit, ze co ak je daco zle. mozno to mam len ja tak ale iste veci tiez radsej prenecham nikomu, kto presne vie co a jak

uz je podla mna taka doba, ze clovek prehodnoti, ci daco usetri a bude sa s tym trapit sam a nejak verit, ze to bude ok alebo si priplati a bude to mat tip top. mna by zaujimalo, ci je potom zaruka aj na tu pracu
adamko

od mecho » Str 12. Feb 2020 14:49:49

čo sa týka tej obostavby, oni si donesú všetko, či je treba dačo nachystať vo vlastnej réžii?
mecho

od mijke623 » Pon 17. Feb 2020 14:31:47

ako myslis, ci si mas daco nachysta. ak sa to berie ako komplexne dielo od firmy, podla mna im len otvoris dom a oni by uz teda mali vsetko spravit a potom ti to uz len spocitaju
mijke623

od mecho » Štv 20. Feb 2020 15:20:16

hej hej tak som to myslel, lebo zažil som už aj takú vec, že som si pri niektorých veciach musel napríklad materiál podľa rozpisu zabezpečiť sám
mecho

od beomio » Pon 24. Feb 2020 14:59:37

nie nie, vsetko zabezpecuje firma, vsetko maju oni vo svojej rezii, zabezpecia vsetko, od zaciatku az po koniec a ptoom ti uz vlastne odovzdaju len cele funkcne dielo, tu stavbu a ty uz mozes veselo kurit a nic nemusis viac robit ;)
keby to nebola firma, co robi taketo veci akoby na kluc, ze je to len nejaky majster tak myslim, ze tam by si musel vela toho zabezpecit, ale takto nie, je potrebne len aby stavba bola pripravena v podstate na stavbu krbu, ale o tom ti da krbar info, ked sa s nim stretnes a budete riesit ako co urobit
beomio

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia