Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Roben vs. Tondach

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Roben vs. Tondach

od vjt000 » Pia 16. Júl 2021 11:01:09

Ano to mas isto pravdu, mnohych ludi co mam v okoli a ktori prave riesia strechu sa o tom coraz viac rozpravaju. Kolki chceli ist cestou plechovej strechy a premysleli si to a investuju radsej do skridle, co ja osobne teda moc ocenujem. Strecha by mala byt poriadna a nie taka, co aj maly vetrik odfukne
Obrázok užívateľa
vjt000

od fukter » Str 21. Júl 2021 9:13:32

hej hej v tom máš pravdu. ono sa začali zas tak viac vraciať ku škridlovej streche. aj brat si našťastie takú vybral a nešiel plechou, ako mal prvotne v pláne, čo som teda rád, lebo to riešenie sa mi teda od začiatku vôbec nepáčilo
fukter

od liaro » Pon 26. Júl 2021 11:28:12

no tak to moze byt hlavne on rad. ako fakt neviem, preco niektori este stale spekuluju nad plechovou strechou. stale si neuvedomuju, ze fakt strecha chrani dom pred vsetkymi vplyvmi pocasia no asj samotnu stavbu. este ze si vybral dobre a siel teda do Tondachu alebo?
Obrázok užívateľa
liaro

od fukter » Str 28. Júl 2021 8:52:23

ako si vedel. hej hej rozhodol sa pre nich. už keď šrila, tak toto bude to najlepšie riešenie, lebo však oni majú kvalitné výrobky. taká tá overená kvalita a predsa sú na trhu už dosť dlhý čas. a rozprávali sme sa, keďže viem, že by chcel tmavú strechu, že pri tejto mu tá farba aj vydrží, nevybledne ako pri iných značkách
fukter

od munch87 » Uto 21. Sep 2021 7:47:52

Pripnem sa k tejto teme, kedze je to aktualne to co potrebujem riesit. Pri vybere strechy ste sa na zaklade coho rozhodovali? Co vas tak presvedcilo, ze idem do tohto a nie do niecoho ineho? Porovnavali ste skor cenu alebo kvalitu? Chcem sa rozhodnut dobre a nelutovat to za par rokov. Moja zena by najradsej vyberala strechu len podla farby, takze tu ako radkynu povazovat nemozem
munch87

Predchádzajúci

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu