Pripoj sa k nám!

Základné informácie a podmienky používania

Tieto stránky sú určené pre všetkých, ktorí stavajú, stavbu plánujú, alebo sa len zaujímajú o veci týkajúce sa stavby. Nájdete tu užitočné informácie o stavebných materiáloch, postupoch výstavby, stavebnej terminológii a rôzne iné príspevky týkajúce sa stavby. Priestor tu nájde aj odborná verejnosť, ktorá môže prispieť svojimi skúsenosťami a názormi.

Dúfame, že tu nájdete pomoc a radu, ktorá vás posunie bližšie k úspešnému dokončeniu vášho stavebného zámeru 😉👍.

SPRÁVY-AKTUALITY-TÉMY

V tejto časti nájdete články, názory a príspevky o témach, ktoré nás zaujali a chceli by sme vás o nich informovať. Jednotlivé články si môžete prečítať a po registrácii na „www.stavba-az.sk“ môžete prispieť do diskusie k článkom a podeliť sa s nami o vaše názory, či skúsenosti.

FÓRUM

Táto časť je určená pre otázky ku konkrétnym problémom, ktoré potrebujete riešiť. Nachádzajú sa tu tiež oznamy o tom, čo pripravujeme poprípade upravujeme. Fórum je pre ľahšiu orientáciu rozdelené do tém. Môžete si ich prezrieť a možno vás zaujmú/pomôžu vám otázky ostatných našich užívateľov. Po registrácii môžete sami pridať tému alebo otázku, s ktorou potrebujete poradiť vy. My sa vám budeme snažiť v čo najkratšom čase odpovedať a možno sa so svojimi skúsenosťami v danej problematike podelia aj ostatní členovia fóra.
Tu sa naskytuje možnosť pre odbornú verejnosť, prezentovať svoje skúsenosti odbornými a vecnými odpoveďami. No a zároveň je toto forma istej profesnej prezentácie a nadviazania kontaktu s ľuďmi, ktorí hľadajú rady a odpovede na ich otázky.

LEXIKÓN

Slúži ako databáza základných vlastností materiálov, výrazov z oblasti stavebníctva, technických detailov stavby a postupov. Tiež by mal pomôcť zorientovať sa v zákonoch, vyhláškach a normách SR. V samostatnej časti je tu možnosť pridať návrhy na obsah lexikónu, alebo môžete sami spracovať niektorý z jeho bodov (registrovaný užívateľ). Obsah lexikónu je priebežne dopĺňaný a informácie z neho vám budú vždy k dispozícii.

INZERCIA

Tu môžete napísať, čo by ste chceli kúpiť, predať, prípadne ak ponúkate/hľadáte prácu. Príspevok by mal mať formu oznamu a popisu ponúkanej veci. Kontakt na vás si môže užívateľ nájsť vo vašom profile. Štandardne budú jednotlivé inzeráty v tejto časti vymazané po cca. 3 mesiacoch od uverejnenia. Individuálne je možné dohodnúť sa aj na trvalejšom zverejnení. V prípade záujmu nás kontaktujte.

Okrem „burzy“ sa tu nachádza aj časť „Reklama, prezentácia, produkt info“, kde si môžu u nás registrovaný užívatelia vytvoriť reklamný príspevok pre ich prezentáciu. Príspevky sú však viazané na aktívnu účasť na diskusiách a riešení otázok v časti fórum. Príspevky v tejto časti budú kontrolované a v prípade dohody graficky dotvorené adminom fóra. Pre bližšie info ohľadom reklamnej spolupráce nás prosím kontaktujte – viď. záložka KONTAKT.

ĎALŠIE PRAVIDLÁ FÓRA
1. nie sú povolené „reklamné“ linky na externé web stránky bez pridaného významu a tieto linky budú zmazané, alebo upravené do formy textu adminom fóra. Viacnásobne zobrazovanie linkov na externé web stránky bude braté ako spam a linky aj účet môžu byť následne zablokované

2. Všetky príspevky na fóre sú kontrolované našimi moderátormi a adminmi. Agresívne a hanlivé správanie v príspevkoch bude viesť zablokovaniu účtu užívateľa.

3. Opakované spomínanie firmy, značky, alebo výrobku v príspevkoch bez pridanej hodnoty, bude viesť k zablokovaniu daného výrazu a účtu užívateľa.

Pekný deň Vám praje vaša Stavba od A po Z

Pripoj sa k nám!
Online užívatelia

 Žiadny člen momentálne prihlásený

Kategórie článkov:

Zo správ, aktualít, tém a inšpirácií :)..