Pripoj sa k nám!

Ohnisko v stole

Ohnisko v stole je skvelým spôsobom, ako si v pohodlí domova znovu vytvoriť táborák. Nielenže dodáva teplo v chladných dňoch, ale vytvára aj atmosféru, ktorá pozdvihuje zážitok zo stretnutia s priateľmi alebo rodinou. Je dokonalým doplnkom na každú terasu. 

Ak máte radi útulné vonkajšie noci s dokonalou atmosférou a množstvom tepla, možno budete chcieť vylepšiť svoj dvor a investovať do ohniska. Zaujímavé sú ohniská v stole, ktoré sa dokonale hodia do menšieho priestoru. Keď zvažujete, kam umiestniť takýto stôl, musíte mať na pamäti, že bezpečnosť je vždy na prvom mieste a musíte si byť istí priestorom, kam plánujete stôl s ohniskom umiestniť.

Dnes si už môžete vybrať z rôzne typy ohnísk, ktoré budú v stole použité.
Ohniská na drevo znázorňujú realistickú repliku ohnísk. S teplom, praskaním dreva a zadymenou atmosférou sú tieto ohniská na drevo veľmi obľúbenou klasikou.
Propánové ohniská sú trendy vzhľadom na ich pohodlie na vašej záhrade bez použitia doplňovacieho gélu alebo dreva. Toto ohnisko sa môže stať ústredným bodom vašej terasy vďaka svojmu pôsobivému dizajnu, ktorý tiež zobrazuje súčasnú atmosféru.
Ohniská na gélové palivo môžu byť skvelým doplnkom na váš dvor, ak túžite po krbe, ktorý nevydáva žiadny dym. Preto sú tieto ohniská ideálne do vnútorných aj vonkajších priestorov.
Ohniská na zemný plyn bežia na plyn, ale nikdy  mu nedôjde. Trvalé pripojenie k prívodu zemného plynu vám umožňuje používať ho dlho bez rizika prerušenia dodávky. Pohodlné zásobovanie, čistý oheň, znížené riziko požiarnych nehôd a jednoduchá údržba z neho robia bežnú voľbu medzi majiteľmi domov.

Vaša Stavba od A po Z.

 

Pridajte Komentár