Pripoj sa k nám!

Hnedá je nová čierna - inšpirácie

Tento zdržanlivý tón vytvára melancholickú a jemnú náladu a podporuje pocit tepla. Hnedá farba symbolizuje stálosť, spoľahlivosť a bezpečnosť takže je ideálna pre domáce interiéry.

Farba prírody, zeme, dreva a mnohých prvkov nášho každodenného prostredia – hnedá je prirodzená farba, ktorá sa zvyčajne spája s jeseňou. Zatiaľ čo niektorí ľudia môžu považovať hnedú za nudnú, v skutočnosti je to všestranná farba plná významu. Hnedá zaujímavo povzbudzuje aj chuť do jedla.
Vyberte si ten správny odtieň, ktorý bude príjemný aj funkčný. Musí vytvárať určitú atmosféru a náladu. Svetlejšie odtiene urobia miestnosť menej tmavou a hranatou, zatiaľ čo tmavé odtiene dodajú interiéru tajomnosť a luxus.

Hnedá v kombinácii so zelenou dodáva prirodzený tón. Okrem toho môžete použiť hnedú na nahradenie čiernej, aby ste vo svojom dizajne vytvorili teplejšie tóny. Hnedá v prírode koexistuje so širokou škálou farieb, flóry a fauny, čo svedčí o jej všestrannosti.
Pastelovo hnedá, drevohnedá alebo tmavohnedá sa skvele hodí ako farebná schéma pre interiérový dizajn. V kombinácii s krémovou, tehlovo červenou alebo žltohnedou môže byť zaujímavý dizajn obývacej izby alebo kuchyne.
Inšpirovať sa môzete naším výberom 🙂

Vaša Stavba od A po Z.

Pridajte Komentár